Enjoy the moment!

Enjoy the moment!

Reizēm kaut kas pilnīgi sirreāls un  ārkārtīgi skaists mani pārsteidz gluži nesagatavotu ikdienas steigā.
Iegāju grāmatveikalā un tur pašā veikala vidū, starp dārgiem un spīdīgiem grāmatu vākiem sēž nelatviešu puisis ar guļammaisu, mugursomu pie kājām un zīmē. Pilnīgi koncentrējies savam darbam, viņam neeksistēja apkārtne. Un es vienkārši stavēju un skatījos. Tas izskatījas tik dabiski, bet tajā pašā laikā mani pārņēma tāda nerealitātes sajūta, it kā tas būtu kāds apstādināts filmas kadrs. It kā tas ir pilnīgs sīkums, bet tajā brīdī bija kaut kā labi. 

Un tieši tādi krikumiņi jau arī veido to lielo, skaisto kopbildi, par kuru mēs visi bērnībā sapņojām – laimīgā, skaistā dzīve. Un visskumjāk ir tad, ja mēs neredzam to mazo un skaisto, kas ir ikdienā mums visapkārt, bet pārāk ļoti gaidam un koncentrējamies uz kaut ko lielu, kas vienā brīdī pienāks, jo var gadīties, ka tas lielais un ilgi gaidītais sapnis var nekļūt par realitāti. Un tad būs tikai tukšums un rūgtuma sajūta gan pret sevi, gan pret visiem apkārtējiem.

Varbūt es vienkārši esmu pesimiste, kas vairs netic bērnības sapņiem, bet es no visas sirds ticu, ka dzīve ir skaista, tikai reizēm ir ļoti, ļoti japacenšās, lai to ieraudzītu. Un reizēm šis skaistums apdullina, reizēm sāp un smeldz un reizēm padara traku aiz laimes vai ārprāta. Bet dzīve ir skaista, ja tu tai ļaujies. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *