AIESEC

Tie cilvēki, kas ik pa laikam ielūkojas šajā virtuālajā migā, jau noteikti zina, ka esmu AIESECā. Kad es stājos iekšā, man nebija īsti nekādas apjausmas, kas tas tāds vispār ir. anketu es aizpildīju dziļā naktī, mirkļa impulsa vadīta. Arī kad devos uz pirmajām divām atlases kārtām, es joprojām īsti nesapratu, uz kurieni es dodos un kāpēc man vispār AIESEC ir vajadzīgs. Un tad es aizbraucu uz lokālo treniņu semināru, kas ilga divas dienas kaut kur Jelgavas apkārtnē un tad tas notika. Es sapratu AIESECu, es sapratu, ka es tiešām, tiešām gribu tur būt. Man vairs nebija vienalga.

Tagad jau vairākus mēnešus esmu pavadījusi lieliskajā talantu menedžmenta komandā, esmu darījusi lietas, ko nedomāju, ka spēšu (piemēram, 40 sugar socks uzšūšana… 😀 ), iepazinusi lieliskus cilvēkus, apmeklējusi fantastiskas konferences, kur esmu guvusi tiešām nenovērtējamas zināšanas, sākusi saprast, kā darboties komandā un vadīt to etc. – un es tiešām godīgi varu teikt – reizēm kaut ko izdarīt mirkļa impulsa vadītai – ir labākais, kas var būt. 🙂

Iespējams, ka AIESECa burvība slēpjas tajā, ka te ir cilvēki, kam ir kopīgi mērķi – iemācīties kaut ko jaunu, attīstīt sevi un izdarīt kaut ko noderīgu apkārtējiem. un tas viss kopā veido ļoti labu enerģiju, ka vienmēr liekas, ka AIESECā viss ir labi. To pat ir grūti izskaidrot, tas ir jāpiedzīvo.

Līdz 19. februārim www.aiesec.lv/apply  ir atrodama biedru, gan apmaiņas programmu dalībnieku anketa. Apskaties, padomā, atnāc uz  info vakariem – varbūt arī Tu sapratīsi, ka AIESEC Tev var kaut ko dot un Tu AIESECam.

www.aiesec.lv/apply

www.myexchange.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *