Kosmētikas atklājumi

Kosmētikas atklājumi

Tad, kad es sāku šo blogu, man bija doma šeit ik pa laikam ievietot dažādus savus kosmētikas atklājumus, bet rezultātā es veicu tikai vienu šāda veida ierakstu un pārējie bija mani dvēseles krikumu atspoguļojumi, kā arī mūzikas dalīšanās ieraksti. Tagad taisos nedaudz laboties un padalīties ar dažiem kosmētiskajiem atklājumiem.

Pirmais ir Belle Ame –  www.belleame.com. Šī ģimenes kompānija, līdzīgi kā mums Stenders u.c. piedāvā dažādas ziepes, dušas želejas, vannas bumbas utt. Uzņēmums atrodas ASV, bet tiek piedāvāts worldwide shipping. Es izlasīju labas atsauksmes par viņiem, izpētīju mājas lapu un man iekārojās divas lietas – ķermeņa skrubi un lūpu skrubi.

Es ļoti mokos ar sausām un sasprēgājušām lūpām, tāpēc man šķita, ka skrubītis varētu būt tā lieta, kas tām, kombinācijā ar lūpu balzāmu, varētu palīdzēt. Izskatās tas šādi.

Skrubis ir maigs un ļoooti garšīgs un lūpas tiešām paliek labākas un maigākas. Un bundulis ir pietiekami liels, tā kā es jūtu, ka tas pietiks ilgam laikam. Smaržo un garšo saldi, tā kā tām, kam patīk tādas rozā un meitenīgas lietiņas, noteikti būs piemērots.

Otrā lieta bija ķermeņa skrubis. Šis nav ierastais skrubis burciņā, bet gan izskatās kā ziepju gabaliņš.

Acīmredzami, kad pasūtīju abas lietas, man bija ārkārtīgi romantisks un rozā noskaņojums 😀 Skrubis smaržo fantastiski, saldi, bet ne tā, ka šķebinātu 🙂 Es savējo sagriezu mazos gabaliņos un katru reizi, kad vēlos skrubēties, tad paņemu gabalu. Skrubis arī nav ass, graudiņi ir samērā smalki, tāpēc, manuprāt, tas jo īpaši ir piemērots jūtīgai un sausai ādai, jo reizēm skrubji mēdz būt asi un rezultātā āda kļūst neforši sarkana un pleķaina, bet šis tiešām ir maigs. Un, ja godīgi, kad uz to skatās, tad gribās to apēst, tik labi tas izskatās. 😀 
Bonusā viņi bija pievienojuši piecus ziepju paraudziņus par brīvu.
Es neesmu liela šāda veida ziepju fane – esmu vairāk šķidro ziepju un dušas želeju cilvēks, bet nolēmu izmēģināt kā pirmās ziepes ar nosaukumu Buttercream Icing – smaržo kā bagātīgs krēms, grūti aprakstīt smaržu, bet man ļoti patika. Un tā ka pēdējā laikā ari mokos ar sausu ādu, tad varu teikt, ka pēc šīm āda jūtas pietiekami mitrināta un smaržīga, kas ir jauki. 
Katrā ziņā, ja gribas kaut ko interesantu pamēģināt, tad es noteikti iesaku ieskatīties Belle Ame mājas lapā. Ir vēl dažas lietas, ko man gribās no šīs kompānijas, bet tā kā sūtīšanas izmaksas tomēr ir samērā augstas, tad to atļaušos kaut kad vēlāk.
Otra lieta, ko es esmu atklājusi ir Ebay. Tā kā ik pa laikam arī grimēju kādu citu, ne tikai sevi (profesionāli ar to gan nenodarbojos), tad reizēm izveidojās situācijas, ka jāgrimē kāds ar citu sejas toni nekā man vai arī vajag dažādas krāsas, bet man man vienkārši nav nekā piemērota, tad nolēmu Ebayā pasūtīt lūpu krasu paleti un korektora paleti. 

Kā redzams, korektora paleti es lietoju ļoti aktīvi un domāju drīzumā pasūtīt atkal. Protams, varbūt kvalitāte nav kā Mac vai Make up Forever, bet pamatfunkcijas pilda ļoti labi – nomaskē to, kas ir nevēlams. Lūpu krāsu paleti esmu lietojusi gan savām, gan citu grimēšanas vajadzībām un varu teikt, ka toņi ir intensīvi, turās samērā ilgi un izskatās tiešām labi. Un vislabākais, protams, ir cena, katrs no produktiem man izmaksāja mazāk kā piecus latus. Sūtīju no Ķīnas, jāgaida bija apmēram trīs nedēļas, bet es nemaksāju par shipping un cena bija pietiekoši apmierinoša, lai varētu pagaidīt. Iepakots bija ļoti labi, nekas nebija saplīsis. Iespējams, ka ar acu ēnām varētu būt riskantāk, jo tās tomēr mēdz plīst un birt, bet tas laikam ir atkarīgs no veiksmes. Acu ēnas neesmu sūtījusi, jo tās man ir daudz un nevajag, bet domaju, ka tās arī var droši pasūtīt.Atrast var pēc atslēgas vārdiem – lipstick palette un concealer palette. 
Tādi ir mani šī brīža kosmētiskie atklājumi – iespējams, ka pēc kāda laika atkal ko pievienošu ar šo tēmu saistītu. 🙂
Lai krāsainas brīvdienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *