Lūpu sviesti un dušas zefīri

Lūpu sviesti un dušas zefīri

Šodien atkal mani ir apciemojusi iedvesma, tāpēc paturpināšu kosmētisko atklājumu tēmu.

Lūpu jautājums man ir aktuāls vienmēr, tāpēc, kad nejauši ieraudzīju strawberrynet.com 3 lūpu sviestu iepakojumu par sešiem latiem, nolēmu to iegādāties. Protams, pirms tam pameklēju netā atsauksmes un tā kā tās bija tīri labas, riskēju 🙂 Pasūtīju Korres, kas ir grieķu kompānija, Lip Saver iepakojumu. Kā saprotu, tad šī kompānija ir no t.s. eko, bet ne vegāniem atbilstoša kompānija, bet tā kā es neesmu izteikta dabīgo produktu fane, tad mani tas pārāk neuztrauc.
Viens lūpu balzams Korres mājas lapā maksā 8 eiro savukārt, kā jau es minēju, es par visiem trim samaksāju 6 Ls – man šķiet, ka cena un ietaupījums ir tīri labs. 🙂

Iepakojumā ir Pomegranate, Wild Rose un Jasmine garšas/krāsas. Mans absolūtais favorīts ir Jasmine, otrajā vietā ir Pomegrante, bet Wild Roses jau ir aizceļojis pie draudzenes, jo man tas bija pārāk sarkans (es neko sarkanu uz savām lūpām vispār nelieku). Balzami ir patīkami, mitrinoši un ar jaukiem tonīšiem. Iepakojumā tie izskatās ļoti pigmentēti, bet patiesībā tik traki nav.  Vienīgais mīnuss – varēja būt citādāks iepakojums, jo ir ne pārāk patīkami bakstīties ar pirkstiem pa lūpu balzamu, bet laikam šāda veida iepakojumi ir raksturīgi gandrīz visiem lūpu sviestiem – nezinu, kāpēc kompānijas ir iedomājušās, ka šis ir ļoti ērts iepakojums, jo tas tāds nav.

No kreisās – Jasmine, Wild Rose, Pomegranate

Bet rezumējums – es iesaku.

Lai gan es sākumā par šo negribēju rakstīt, bet runājot vēl par lūpu produktiem – lieta, ko es noteikti neiesaku ir The Body Shop lip Roll-on, kas izskatās šādi.

 Man ir apelsīnu aromāts. Smaržo ok, bet ļoti, ļoti sausina lūpas, kas ir dīvaini, jo uz iepakojuma rakstīts, ka tā ir eļļa. Katrā ziņā, manas lūpas pēc šī produkta jutās ļoti slikti un palika vēl sausākas.

Vēl viens produkts, ko es iesaku, ir mūsu pašu Stendera dušas zefīrs.

Iegādājos ar greipfrūta aromātu, jo citi man ne pārāk patika. Smaržo ļoti svaigi un patīkami, tekstūra ir ļoti gaisīga – tieši kā zefīram. Un smarža uz ādas arī paliek pēc dušas, kas ir ļoti jauki – staigāju kā šunelis un ik pa laikam sevi apostu 🙂

Ok, tas arī pagaidām viss.

Jauku nedēļu!

Cheers!

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *