kas jauns?

Kādu laiciņu atkal biju pieklususi bloga sakarā…

Kāpēc?

Pamatā, visu septembra otro pusi/ oktobra sākumu pavadīju CSDD noteikumu zvaigznājā, gatavojoties teorētiskajam eksāmenam. Rezultāts – nokārtots. Skolas teoriju liku trīs reizes, savukār CSDD – nokārtoju ar pirmo. Njā, ar skolas teoriju mocījos, jo mums drīkstēja tikai vienu kļūdu pieļaut un pirmo reizi, kad liku, man bija divas… škrobe, protams bija, bet vismaz tas likā kārtīgāk mācīties un CSDD nokārtoju uzreiz. Btw, visiem, kas domā sākt mācīties autoskolā, es iesaku autoskolu Venta  – mazas grupas, pasniedzēja ļoti laba, pretimnākošā un labi visu skaidro. Par braukšanas instruktoru vēl nevaru neko komentēt, jo braukšana man ir bijusi tikai vienu reizi un otrā reize būs rīt no rīta.

Tad vēl ievelku savu līgavaini visādos konkursos, pagājušo nedēļu pa vakariem braukājām par Rīgu un spēlējām Pērkam kopā jubilejas orientēšanās spēli. Cēļojumu uz Ēģipti gan netikām… 🙁 bet nu labi, gan jau tiksim arī līdz turienei. 

Nu, un tad vēl visādi citādi mazi projektiņi. Un vispār neko lāgā arī negribas pa vakariem darīt, jo mūsmājās ir auksti – tā tik gribās zem segas ar tēju ieritināties…. Vai jums jau siltums ir?
Bet, es paralēli domāju par kādu skaistumkopšanas related postu, tā kā viss būs. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *