Sveces un elļas

Sveces un elļas

Tā kā ziema ir pienākusi ātrāk nekā man gribētos, tad mēģinu rast un veidot siltumu sev apkārt kā vien varu. Un viens no veidiem ir sveces. Agrāk es ļoti daudz dedzināju dažādas sveces un biju nedaudz apmāta ar to, bet tagad šī mana aizraušanās bija nedaudz pieklususi līdz brīdim, kad staigājot Stokmanī gar kosmētikas nodaļu, sajutu kaut ko ļoti jauki smaržojošu. Un ko es atklāju? Lūk, kas tik jauki smaržoja.

Veicu nelielu research tantē Google un atklāju, ka tā ir igauņu firma, kas ražo dažādu dabisko kosmētiku (starp citu, cik paskatījos, tad cenas ir pieņemamas), kā ari sveces, kas ir uber truper dabīgas. Man patīk tas, ka svecēm nav tas sintētiskās smaržas, no kurām pēc kāda laika sāk sāpēt galva, bet gan ļoti dabiska un nosaukumam atbilstoša smarža. Pēc kā smaržo šī svece? Mans deguns saka, ka pēc kaut kā salda, bet svaiga vienlaicīgi – kā tāds tropisks auglis. Man patīk. Tātad, ja vēlaties rudenī radīt sev mājīguma un siltuma sajūtu, tad sveces varētu būt viens no līdzekļiem. 🙂

Otra lieta, par ko vēlējos uzrakstīt, manā īpašumā ir jau kādu laiku un tā ir ažiotāžu sacēlusi L’oreal Elvital matu eļļa.

Nedaudz par manu pieredzi ar šo produktu. No sākuma īsti nevarēju saprast, kā šo labāk lietot, tāpēc izlasiju L’Oreal mājas lapā, ka to var izmantot kā matu masku, ieklājot to uz 30 min pirms mazgāšanas matos. Tā arī izdarīju. Un labāk nevajadzēja. 🙂 Nezinu, vai vaina bija manā mazgāšanā/skalošanā pēc tam, bet, izžāvējot matus, likās, ka tie ir visi taukaini un saķepuši, lai gan vizuāli tie izskatījās tīri, kas bija pats dīvainākais visā šajā eksperimentā.  Toreiz matus mazgāju no rīta, kaut kā dienu nostaigāju, bet vakarā mazgāju jau pa otram lāgam.
Pēc tam vairs šāda veida pielietošanas metodi neesmu atkārtojusi, lietoju to tikai pēc mazgāšanas, ieklājot vēl mitros vai jau izžāvētos matos – pēc garastāvokļa. Vai esmu pamanījusi kādu īpašu atšķirību, lietojot šo eļļu? Godīgi teikšu, ka nē. Iespējams, ka vaina ir manos matos, jo tie ir ļoti smalki un pūkaini pēc struktūras un pat pēc friziera apmeklējumu tie turpina pūkoties, ja vien netiek taisnoti ar taisnotāju. Pozitīvā īpašība – produkts jauki smaržo un smarža saglabājas vēl diezgan ilgu laiku pēc lietošanas.

Tātad, vai ir vērts pirkt? Manā gadījumā, nē. Varbūt tām, kam mati ir samērā gludi struktūras ziņā, šī eļļa piedos to final touch un dos reklamēto rezultātu, bet es nekādu īpašo atšķirību nejūtu.

Tas arī šim vakaram viss 🙂

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *