īpašs grims īpašai dienai :)

īpašs grims īpašai dienai :)

Kura ir tā diena, kad ikviena meitene grib izskatīties īpaši skaista, pievilcīga un starojoša? Manuprāt, tā ir kāzu diena, neatkarīgi no tā, vai meitene ir par šo dienu sapņojusi jau no bērnudārza laikiem vai vispār nekad īpaši nav piedomājusi par to, kā nu būs TAJĀ dienā. Un arī nav svarīgi, vai kāzas ir tuvākā vai tālākā nākotnē, pasapņot jau nav liegts, vai ne? 🙂

Tā nu vienu nakti nevarēju aizmigt un domāju par kāzu grimu tā in general. Tā kā man šāds pasākums plānojas vasarā un es esmu principā beigusi grima skolu, tad prātoju, vai es uzņemtos pati grimēt sevi šajā dienā. Jo no vienas puses, mēs pašas vislabāk zinām, kas mums piestāv, kas nē, ko vajag izcelt un notušēt, bet no otras puses – tādā dienā gribās justies īpašai, aptekalētai un lutinātai + vēl ir diezgan liela iespējamība, ka rokas trīcēs tik ļoti no satraukuma, ka acu ēnas varētu tikt uzklātas uz vaigiem un lūpukrāsa izmantota tonālā vietā 🙂 Sapratu, ka pati tomēr to nedarītu.
Kā ar jums? Jūs grimētu sevi pašas vai ļautu to darīt kādam citam?

Un tad vēl – skolā mums mācīja, ka kāzu grimam ir jābūt gaišam, starojošam un vieglam, bet noturīgam izmantoto produktu ziņā. Bet man pašai tie gaišie grimi tā nepārāk, jo fotogrāfijās izskatās, ka grima nav vispār. Protams, daļai meiteņu tas gaišais un mirdzošais izskatās lieliski un tiek akcentēts dabiskais skaistums. 
Tā kā savulaik mācījos arī šo to par fotografēšanu, tad zinu, ka fotogrāfijās nereti visi grimi izskatās blāvāki nekā reāli dzīvē, tāpēc tas vienmēr ir jāņem vērā, fotografējoties ne tikai kāzu foto, bet veidojot foto grimus vispār.
Principā, esmu krāsojusi dažas līgavas – gan dabiskos toņos, gan smokey eyes (protams, ne pārak traku un tumšu) – abi varianti izskatās skaisti, bet man pie sirds tomēr tas tumšākais variants. Nu, patīk man tās acis izcelt, neko nevaru padarīt sev 🙂 

Kādu jūs iztēlojaties savu ideālo grimu kāzu dienai? Labprāt palasītu jūsu fantāzijas lidojumus komentāros 🙂

Daži attēli iedvesmai (visi attēli no tantes Google) 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *