“Kazas laukos” kafijas ķermeņa sviests

“Kazas laukos” kafijas ķermeņa sviests

Šoreiz mazs apskats par Kazas laukos ķermeņa sviestu Morning. Iegādājos šo vienā no kuponportāliem par 1,75 LS – kā saprotu, tad pilnā cena ir 3,50 LS vai kaut kas tāds.

Smarža – izteikta kafija. Es kafiju  nedzeru, bet man patīk kafija aromāts, bet šis man ir nedaudz par spēcīgu. Īsti nepatīk manam degunam, bet es nevarētu teikt, ka smaržo slikti, vienkārši nedaudz par stipru.

Lietošana – no sākuma nevarēju īsti saprast, kā šo lietot, tāpēc mēģināju skrubināt pa gabaliņam nost, bet tā kā viss palika nagos, jo produkts ir ļoti ciets, tad sapratu, ka šis variants nestrādās. Tad ņēmu visu gabalu rokās un smērēju uz ādas tādā veidā – un tas arī laikam ir tas veids, kā šo vislabāk lietot, jo rokās tas sasilst ļoti ātri un uz ādas tas izskatās šādi.

Efekts – sviests ir ārkārtīgi mitrinošs un ir jāklāj tikai vienā plānā kārtiņā. Iesūcas samērā lēnām, tāpēc, ja nosaukums ir Morning, tad īsti tas neatbilst patiesībai, jo tas neiesūcas pietiekami ātri, lai to varētu lietot no rīta. Pat pēc vairākām stundām mana āda bija nevis gluda un maiga, bet lipīga, kas man galīgi nepatika. Varbūt, ka man nav īstais ādas tips un mana āda nav pietiekami sausa, bet ar manu ādas tipusis produkts neiet kopā.

Kopsavilkums – par to cenu, ko es samaksāju, ir ok un es izlietošu, bet vairāk nepirkšu. Man nepatika tas, ka tik leni iesūcas ādā un smarža par spēcīgu. Bet domāju, ka šis ļoti varētu derēt tiem, kam ir sausa āda – tas tad būtu tāds mazais mājas SPA. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *