Promo, bet no sirds! :) Laip.lv

Mans foršais līgavainis kopā ar savu labāko draugu ir izveidojuši savu uzņēmumu, kas sniedz informatīvu pakalpojumu, ar kura palīdzību, mēs, pircēji spētu identificēt ražotāju, tā piedāvāto produkciju un šīs produkcijas oficiālo izplatītāju. Kam tas vajadzīgs?
Teiksim tā, jūs esat noteikti ka kaut ko nopirkuši vienreiz, nākamo reizi pērkat, bet saprotat, ka kaut kas nav tā – kvalitāte nav tāda, garša, smarža nav tāda… Un tad ir jāsāk domāt, vai tas produkts tiešām ir oriģināls vai varbūt tas ir kāds pakaļdarinājums…  bet to tu nekādi nevari uzzināt.

Nu lūk, lai risinātu šo problēmu, puiši ir izdomājuši, ka tiks veidota sadarbība ar oficiālajiem ražotājiem, izplatītājiem un uz viņu produktiem tiks līmētas uzlīmes ar kodu, kuru varēs ievadīt laip.lv mājas lapā vai nosūtīt īsziņu un saņemt informāciju, ka produkts ir autentisks. Kā saprotu, tad kodu viltot nav iespējams, tā kā par to nav jābaidās (sīkāk nevarēšu komentēt, jo es šajās tehniskajās lietās neko nesaprotu :D). Katrā ziņā, visu info var atrast www.laip.lv.

Bet galvenais iemesls, kāpēc es šo visu rakstu – šobrīd, lai popularizētu sevi, laip.lv lapā oranžajā portālā http://www.draugiem.lv/laip/ norit konkurss, kurā var piedalīties, ja seko laip.lv lapai draugos, iesaka ziņu par konkursu tālāk un pareizi atbild uz jautājumu, kas ir aptauju sadaļā. Balvā būs pārsteiguma balva, kuras viena daļa ir krūzīte, kas maina krāsu no melnas uz baltu, ja tajā ielej kko karstu. Izskatās super stilīgi un es pati gribu tādu sev 😀 Un par otru daļu, kas būs balvā, man šobrīd nav atļauts runāt, bet tā ir vēl stilīgāka 🙂

tiešām, ja nav grūti, piesekojiet puišu uzņēmuma lapai draugos, iesakiet tālāk utt.
Es šo nebūtu rakstījusi, bet redzot, ka tev ļoti tuvs cilvēks tik ārkārtīgi ļoti cenšas un strādā caurām naktīm, lai tikai ideja aizietu, arī tu sāc darīt visu iespējamo, lai palīdzētu.

Jauku dienu! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *