T.T. ALA + EGF Youth Regaining Mask

T.T. ALA + EGF Youth Regaining Mask

Sveiciens svētdienā!

Tātad, ko dara meitene, ja viņa ir atstāta viena pati mājās svētdienā un viņai ir brīvs laiks? Pareizi, dara kaut ko tādu, ko nevēlas, lai redz viņas draugs. Manā gadījumā tā ir sejas maskas uzlikšana. Protams, dabiski ir forši un mans draugs mani redz biežāk nekrāsojošos nekā ar kosmētiku, bet ir dažas lietas, ar kurām es viņu nevēlos biedēt. 🙂 Lai gan, ja viņš izlasa šo postu, tad visi mani centieni ir vējā 😀

Tātad Baltic Beauty laikā nopirku sejas masku, kuru šodien arī izmēģināju.

Izstādes laikā tā maksāja 1, 50Ls, paarastā cena, ja nemaldos ir 2, 70 Ls. Maska ir vienreizlietojama vai ka teica konsultante, ja zina, ka būs iespēja to lietot vēlreiz nedēļas laikā, tad droši var izmantot arī otreiz, galvenais, neļaut tai izžūt.

Uz sejas tā izskatās šādi (šīs bildes dēļ ceru, ka mans draugs nelasīs šo ierakstu :D, jo nekā skaista tur nav)

Kā var redzēt, maska ir gatava lietošanai – visi acu, deguna un mutes caurumi jau ir izgriezti, tik jāliek tā uz sejas. maska ir ļoti piesūcināta ar whatever kā to sauc, esenci, pieņemsim, un pilnībā netraucē, ja kaut kas tiek darīts – es apvienoju šo procedūru ar filmas skatīšanos. Masku noturēju gandrīz pusstundu. Pēc noņemšanas seja nav jāskalo, bet gan atlikušais jāiemasē sejas ādā.

Kā mana āda jutās pēc maskas?  Teikšu, ka ļoti atsvaidzināta un mitrināta un bez tās nejauki savelkošās sajūtas, kas nereti rodas pēc masku lietošanas. Šobrīd mana āda ir maiga, mīksta un loti patīkama.
Lai gan man šķiet, ka maska ir samērā dārga vienas, divu reižu lietošanai, tomēr, ņemot vērā to, ka man patīkami pārsteidza tā svaigā sajūta, kas ir pēc maskas lietošanas, es noteikti šo produktu iegādāšos nākotnē.

Rezumē – man patīk un iesaku citiem 🙂

Vēl viena lieta, ko iesaku un kas nav saistīta ar skaistumkopšanu, ir filma. Piektdien aizgājām uz Argo – Bena Afleka filmu, kuru viņš ir gan režisējis, gan pats arī tēlo – ļoti laba, nervus kutinoša un ar to labo pēcsajūtu, kad vēl kādu laiku domā par filmā redzēto un nevari atslēgties no tās, bet visnotaļ labā nozīmē.

Kādas ir jūsu īpašās skaistumkopšanas procedūras, kuras negribat, lai kāds redz?

Tas arī šobrīd viss 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *