Gosh effect powder

Gosh effect powder

Pirms kāda laika klīdu pa Stockmann un iegāju kosmētikas nodaļā. Īsti neko nevajadzēja, bet paskatīties gribējās, jūs jau zināt, kā tas ir. 🙂 Un ieraudzīju Gosh efektpūderi/acu ēnas par 1 LS gabalā, protams, ka nenoturējos un nopirku 4 toņus. 🙂 Tad nu šoreiz gribēju parādīt toņus, ko nopirku un dalīties pārdomas par šo produktu.

Sāksim ar attēliem.

Augšējā rinda no kreisās: Plummy; Greeny. Apakšējā no kreisās: Psychedelic; Azure

No kreisās: Psychedelic, Azure, Greeny, Plummy.

 
Acu ēnas ir sajauktas ar Make Up For ever Mist& Fix un ir uzklātas mitras. No kreisās: Psychedelic, Azure, Greeny, Plummy.

Kā redzams, tad acu ēnas var lietot gan mitras, gan sausas. Es priekšroku dodu mitrām, jo toņi tad ir daudz, daudz izteiksmīgāki. Protams, kā jau birstošajām acu ēnām, galvenā problēma ir tā, ka tās birst un tās tiek visur – zem acīm, uz vaigiem un pat deguna. Toņi ir skaisti, izteiksmīgi, klājas viegli, bet sausā veidā tās nav tik pigmentētas kā gribētos, bet vieglam grimam būtu labi arī tāpat. Gan Azure, Plummy un Greeny konsistence ir kā acu ēnām, bieza, savukārt Psychedelic konsistence ir ļoti pulverīga un, manuprāt, kā acu ēnas šo toņi ir grūti izmantot – šis tonis konsistences ziņā vairāk atbilst nosaukumam effect powder, uzsvaru liekot uz vārdu powder. Bet to es noteikti izmantošu ka mirdzumu sejai vai arī kādam ne tik mirzošām acu ēnām uzklājot pa virsu, lai panāktu  spīduma efektu. Katrā ziņā, manuprāt, labs produkts, bet tiem, kam nepatīk birstošās acu ēnas un tas, ka tās nereti sabirst pa visu seju, well, tad jums nepatiks. 🙂

Vakar sanāca arī grimā izmantot divus no šiem toņiem. Veidoju draudzenei grimu uz pasākumu – padalīšos arī ar bildēm, lai jūs redzētu, kā šīs acu ēnas izskatās reāli integrētas grimā. Izmantotie toņi Azure un Greeny. Acu ēnas klāju mitrā veidā, sajaucot ar Mist & Fix, kas arī papildus nodrošina to noturību.

Manuprāt, izskatās labi. Kā jums patīk?

Lai jauka svētdiena –  nenosalstiet un nepazūdiet sniegā! 🙂

5 Komentāri

  1. Arta

    Paldies! Jā, biršana ir problēma, bet sajaucot ar Mist & Fix nav tik traki, lai gan jāatzīst, man pašai tā biršana arī nepatīk. Vienīgais, kā ar to cīnīties – vates kociņš + tonālais un tik tīrīšanas darbs 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *