making mistakes

making mistakes

Sveiki!

Es ļoti ceru vēl paspēt ierakstīt blogā kaut ko beauty related tuvāko četru dienu laikā, bet nezinu, kā sanāks.

Gadījumā, ja nu nesanāk, tad gribēju ielikt vienu novēlējumu jaunajā gadā, ko uzgāju internetā.

“I hope that in this year to come, you make mistakes.

Because if you are making mistakes, then you are making new things, trying new things, learning, living, pushing yourself, changing yourself, changing your world. You’re doing things you’ve never done before, and more importantly, you’re Doing Something.

So that’s my wish for you, and all of us, and my wish for myself. Make New Mistakes. Make glorious, amazing mistakes. Make mistakes nobody’s ever made before. Don’t freeze, don’t stop, don’t worry that it isn’t good enough, or it isn’t perfect, whatever it is: art, or love, or work or family or life.

Whatever it is you’re scared of doing, Do it.

Make your mistakes, next year and forever.”
Neil Gaiman

 Es vēlu jums un arī sev ļaut kļūdīties, bet neapstāties un darīt kaut ko, uzsākt ko jaunu (varu piedāvāt baroka deju nodarbības, pazīstu labu pasniedzēju 🙂 🙂 ) vai arī turpināt veco, bet labākā kvalitātē. Un nebaidīties. Mani ļoti bieži no kaut kā attur bailes, bet es cenšos ar to cīnīties. Grūti, bet cenšos. Un vēlu arī jums pārvarēt savas bailes un nedrošību, jo neviens jau nevar dzīvot mūsu vietā – tās ir mūsu dzīves, mūsu sapņi, mūsu bailes un kļūdas, ar kurām ir pašiem jātiek galā. Un ikvienā no mums ir šis spēks – tas tikai jāatrod.

Veiksmi!

P.S. neaizmirstiet par giveaway, kas notiks līdz pat 5. janvārim. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *