Ja laika nav… Valentīdienas grims nr. 2

Ja laika nav… Valentīdienas grims nr. 2

Iepriekš jau iesāku rakstīt par Valentīndienas grimiem, tad nu šoreiz viens grims, ko es izmantoju diezgan bieži, ja laika nav, bet gribās izskatīties nedaudz pamanāmāk nekā ikdienā. Grims man kopumā aizņem kādas minūtes septiņas, tā kā to pavisam viegli var izveidot, ja laika nav.
 Šoreiz man nebija neviena, kas nofotografē, tāpēc fotografēju pati ar telefonu (nu, nevaru es piedabūt savu spoguļkameru fokusēt un uzņemt attēlus tā, lai es vispār būtu kadrā, ja daru to pati, uzliekot uz statīva -nezinu, kura no mums dara ko nepareizi – es vai kamera 🙂 ) Nu jā, kā jau rakstīju, fotografēju ar telefonu, tapēc bilžu kvalitāte ir ne pati labākā, krāsas ir daudz mazāk spilgtas nekā reāli dzīvē un ar proporcijām arī galīgi neiet (hello, milzīgā galva! I can see you!).

Grims ir ļoti vienkāršs – novelkam kontūrlīniju gar acs augšējo plakstiņu, iztušējam (agrāk es gandrīz vienmēr vilku kontūrlīniju, tagad retāk, bet šī ir darbība, kas dara acis pamanāmākas un tas vairāk izceļ, it seviški, ja ir gaiši mati un gaišas krāsas acis – zilas, pelēkas, zaļas. Neaizmirstiet tikai iztušēt) ņemam brūnas ēnas un klājam nedaudz tumšākas plakstiņa ārēja stūri, nedaudz gaišākas vidū un iekšējā, pēc tam visu smuki un ļoti kārtīgi iztušējam ar vēl kādām gaišām ēnām pa virsu. Gar acs apakšējo plakstiņu klājam kādas no iepriekš izmantotajām brūnajām ēnām un iekšējo apakšējo līniju iezīmējam ar brūnu vai melnu acu zīmuli. Tuša un gatavs. Lūpām uzklājam gaiši rozā vai koraļkrāsas lūpu krāsu vai spīdumu. Un grims ir gatavs.
Dzīvē gan izskatās tumšāk un bildēs tiešām neredz, ka ir lietoti vairāki brūnie toņi, bet pamatdoma ir, ka šo var izveidot ļoti viegli un tas izskatīsies labi jebkurai. Galvenais, kārtīgi visu iztušēt – that’s the key.

Man nepatīk rakstīt, ko tieši es izmantoju grimiem – produktu nosaukumus. Laikam esmu pārāk slinka tam 😀 Tāpēc, ja interesē produkti, tad jautājiet komentāru sadaļā. Principā, man arī ne pārāk patīk aprakstīt, kas ir jādara, bet tam es vēl varu saņemties. 🙂

Tā kā mans organisms ir nedaudz padevies ziemai un esmu saķērusi iesnas un citas ar tām komplektā esošās lietas, tad novēlu jums stiprus organismus un spēju elpot caur degunu! 🙂

Arta

4 Komentāri

 1. Cherri Ya

  Super, bet vienīgais, ko gribu piebilst, ir tas, ka brūnas ēnas nu gluži visiem neies. Piemēram, meitenēm, kurām ir tendence uz plakstiņu uztūkšanu (no dabas), tas tikai padarīs tos vizuāli vēl smagnējākus.;)

 2. Sanita

  drīkst vienu jautājumu? 🙂 aptuveni nojaušu, ko nozīmē iztušēt, bet – ar kura veida otu to vajadzētu darīt? 😀 man ir viens zīmulītis, kuram galā ir tāda kā švammīte, kas visticamāk ir speciāli paredzēta šai darbībai, bet man liekas galīgi neparocīgi un neērti…

 3. Arta

  Cherru Ya, principā es tev piekrītu, bet tad varbūt var paspēlēties ar ļoti tumši brūnu. Nu, alternatīvas vienmēr var atrast.

  Sanita, es to daru ar šīm te līdzīgām otām
  http://goo.gl/WtLnX
  http://goo.gl/w5esr
  Tās ir noapaļotas,nav plakanas. Principā tās arī savstarpēji atšķiras, bet skaties uz apaļām otām – tas sākumā. es zinu, par kādu švammīti tu runā, man tāda arī ir bijusi – principā ar to var iztušēt kontūrlīniju, bet tas arī viss.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *