Korres Smoky Bronze Antioxidant Eye Collection atsauksme

Korres Smoky Bronze Antioxidant Eye Collection atsauksme

Saņēmos uzrakstīt atsauksmi par savu Korres komplektiņu, kurā ietilpst skropstu tuša, acu zīmulis un divas acu ēnas.

Kā jau minēju iepriekšējā rakstā, tad pie manis komplekts nonāca nedaudz satraumēts – acu ēnas tonī Brun bija saplīsušas un kļuvušas par birstošajām – rezultātā nācās tās pārbērt citā ķobītī, jo mest ārā bija nedaudz žēl. 🙁

Acu ēnu toņi ir skaisti brūni, ar nelielu šimerīti. Izmēģināju gaišākās un varu teikt, ka apmēram 11 stundas noturējās godam – nebija nobirušas un sakrājušās plakstiņa locījuma vietās. Tumšāko toni neesmu izmēģinājusi, jo no rītiem ir svarīga katra minūte un tā kā šīs nu ir birstošās ēnas un man nav vēlmes ķēpāties ar sejas tīrīšanu pēc ēnu uzklāšanas, tad tās tiks mēģinātas kādā mierīgākā dienā, kad nekur nav jāsteidzas. Protams, bēda ir, jo tieši tumšākais tonis ir tas, kas man patīk, bet nu – pasts ir pasts un pieņemu, ka viņi ar paciņām neizturas tik saudzīgi kā mums, saņēmējiem gribētos.

Acu zīmulis ir mīksts un tiešām noturīgs. Tonis arī ir intensīvi melns -man patīk.

Skropstu tušas otiņa, manuprāt, ir diezgan klasiska – nav nekāds wow, bet arī neko sliktu nevar teikt. Uzklājot vairākas kārtas, tuša skropstas nesaķepina un nerada nekādu dramatisko efektu – respektīvi ļoti piemērota ikdienas lietošanai, ja nepieciešams dabisks, viegls grims. Pluss – pat darba dienas beigās skropstu tuša nebija nobirusi un izveidojusi melnus plankumus zem acīm, kā to dara dažas citas tušas, bet tajā pašā laikā to notīrīt ar līdzekļa palīdzību nav nekādu problēmu.

Kopumā man patīk, jo ir kvalitatīva kosmētika un jau sen vēlējos izmēģināt ko vairak no Korres.
Ja  nu kas, tad gan šo, gan giveaway komplektiņu iegādājos strawberry.net, pirmssvētku akcijas laikā. Ir vērts ik pa laikam pačekot viņu saitu, reizēm tur ir ļoti labi piedāvājumi. 

Pavisam, pavisam drīz jau paziņošu, kurš būs tas laimīgais, kas savā īpašumā iegūs mana giveaway Korres komplektu! 🙂

2 Komentāri

  1. Velvet mimosa

    Arta, nekādu problēmu nav izlabot piegādes vainu un padarīt saplīsušās ēnas atkal par veselām. Viss, kas Tev ir nepieciešams, ir tas pats ķobītis, kāds zobu bakstāmais, karotīte un nedaudz spirta/šņabja. Oriģinālajā iepakojumā kārtīgi sastampā ēnas ar zobu bakstāmo un karoti līdz viendabīgiem putekliem, pielej nedaudz spirta, samaisi un piestampā ar karoti. Viss, spirts iztvaikos un ēnas būs kā jaunas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *