Sestdiena un Valentīndienas grims nr. 1

Sestdiena un Valentīndienas grims nr. 1

Vēls sveiciens sestdienā/svētdienā!

Kā jums šī nedēļas nogale? Kādi plāni svētdienai?
Šodien pirmo reizi pabiju basketbola spēlē, kur sacentās VEF un Klaipēdas Nautilus (ja nemaldos) un es neesmu nekāda sporta fane, īpaši neinteresējos, bet parasti, ja sanāk skatīties kādu komandas spēli, tad aizraujos un jūtu līdzi. Tāpat bija arī šodien, tāpēc ir nolemts, ka šī nebūs pēdējā reize, kad apmeklēju basketbola spēli. Starp citu, VEF uzvarēja – jeij! 🙂

Šodien man radās ideja līdz pat Valentīndienai veidot meikapu sēriju ar dažādiem grimiem jums iedvesmai. Nezinu gan, kā man sanaks ar spēku un laiku, bet šobrīd ļoti ceru, ka man izdosies. Tātad pirmais grims, ko esmu sagatavojusi ir pavisam vienkāršs un samērā neitrāls, bet tajā pašā laikā izceļ acis, kas šajā grimā ir galvenais akcents. Diemžēl manās mājās ir problēmas ar gaismu – mākslīgajā viss izskatās pārāk tumšs, dabisko labu ir grūti noķert, tāpēc ņemiet bildes par labu tādas, kā nu tās ir.

Gaišas acu ēnas, manā gadījumā maigi violetas kombinētas ar brūnām; melna acu līnija gar pašu skropstu līniju; baltas acu ēnas acu kaktiņos, lai padarītu acis mirdzošākas un dzīvīgāka; viegla, caurspīdīga lūpukrāsa gaiši rozā krāsā, gaiši rozā vaigu sārtums. Kā arī protams, standarta pamats – tonālais krēms, nedaudz izgaismotāja un brūna konturētāja.

Kā jums patīk? Vai ir vēlme pēc vairāk grimiem? Vai arī nē? Priecātos par komentāriem.

Lai visiem jaukas brīvdienas! 🙂

Arta

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *