Šī brīža top lietas

Šī brīža top lietas

Tā kā es neveidoju mēnešu favorītu rakstus, jo mans maks, lai arī cik ļoti man patiktu pirkt dažādus skaistumproduktus, neļauj man izvērsties šobrīd sakarā ar braukšanas nodarbībām un lielo vasaras gaidāmo notikumu, tad nolēmu padalīties ar dažām lietām, ko lietoju šobrīd ik dienu un bez kurām būtu grūti.

  • Natura Siberica seju attīrošais fluīds – lieliski noņem kosmētiku, neatstājot taukainu sajūtu pēc sejas tīrīšanas. Smaržo neuzbāzīgi un ir piemērots pašām jūtīgākajām ādām – man gan tāda nav, bet tas nemaina būtību. 
  • L’Occitane lavandas roku krēms – smaržo pēc lavandas (obviously 🙂 ), smarža saglabājas vel ilgi pēc krēma uzsmērēšanas, tā kā tiem, kam tīk lavandas smarža – super. Man ir ļoti svarīgi, lai krēms ātri iesūktos ādā un nepaliktu taukaina kārtiņa uz ādas – šis krēms iesūcas superātri, ir vieglas konsistences un godīgi teikšu, manuprāt, labākais roku krēms, ko esmu lietojusi līdz šim. Iesaku! 
  • Korres lūpu balzams – šis ir viens no maniem favorītiem, bet principā šeit varētu but jebkurš lūpu balzams. Galvenais – dodiet man kaut ko uzziest uz lūpām! (vēlams barojošu un mitrinošu, protams 🙂 )
  • Vitamax Q10 vitamīni – draugs teica, ka jādzer. Dzeru. 

Nenosalstiet ziemā!

Arta

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *