CHI Silk Infusion – atsauksme

CHI Silk Infusion – atsauksme

Saņēmos un beidzot gribēju uztaisīt rakstu par vienu no MUA paletēm, sataisīju swatčus uz rokas, paņemu fotoaparātu, ieslēdzu un tas man izmet ” Change the battery pack”  😀 Tāpēc, piedodiet, pat fotoaparāts grauj manus labos nodomus.

Bet tā vietā, uzrakstīšu mazu atsauksmi par CHI Silk infusion zīdu matiem, jo tam jau man bija dažas bildes iepriekš nofotografētas. Izskatās tas šādi.

Tātad stāsts tāds – kā es pie tā tiku. Atnāk mans draugs mājās pēc friziera apmeklējuma un stāsta, cik forši viņu “aptekalējuši” salonā (lai gan pret viņu vienmēr izturas labi – viņš prot šarmēt cilvēkus), matus griezis vīrietis, kas tiešām izdarījis to labi (neapstrīdu) un pašās beigās ielicis viņam kaut kādu zīdu matos un mati tagad tik forši, tik forši. Man ieslēdzas sievišķīga greizsirdība, jo man neviens zīdu matos pēdējos friziera apmeklējumos nav licis 😀 Tad nu lūk, nākamajā reizē, kad viņam sanāca būt salona tuvumā, viņš speciāli iegāja un nopirka šo produktu, atnesa mājās ar tekstu: “Tas Tev, tas ir tas zīds, par ko stāstīju – varēsi uzrakstīt blogā. ” Nu, vai nav mīļi? 🙂

Tagad par pašu produktu – man ir vismazākais iepakojums, kas maksā apmēram 2 LS, konsistence ir kā matu eļļai un smaržo ļoti “saloniski” – nezinu, kā lai citādāk apraksta to smaržu. Ziniet to īpašo produktu smaržu, kas piemīt daļai frizētavā izmantotajiem produktiem – tieši tā šis smaržo.
Efekts – pietiek ar mazu pilīti maniem garajiem matiem. Mati tiek nogludināti, paliek spīdīgāki un vieglāk savācami, principā varu teikt, ka ļoti labs produkts, ja vēlas palutināt savus matus. Protams, nevajag aizrauties un ielikt par daudz, jo tad mati izskatīsies vienkārši netīri. Iesaku 🙂

Iegādāties var Kolonna salonos. 

Arta

8 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *