Dziesma pirmdienai un mazliet kleitu pļāpas.

Lūk, jums kaut kas skaists pirmdienai – mierīgi, bet pacilājoši – tieši kā aprakstā minēts.

Joprojām nespēju saņemties nevienam skaistumpostam, jo pēdējās trīs dienas esmu iegrimusi kāzu kleitu trakumā 😀 Piektdien biju mērīt pirmo reizi kleitas un ieraudzīt sevi līgavas kleitā ir tāda wow sajūta, jo pēkšņi es sev likos uberpieaugusi un viss sāka šķist reāli. Es visu laiku dzīvoju ar domu, ka līdz kāzām ir palicis tik un tik, bet uzvelkot kleitu, bam! – tas tiešām notiek. Tāda realitātes apziņa. Es jau draugam teicu, ka žēl, ka vīriešiem nav šādas iespējas – būtu vieglāk saprast, par ko es runāju.
Nu lūk, katrā salonā izmērīju vairākas kleitas, kopsummā uzvilku laikam kādas 15 dažādas. Joka pēc paprasīju, lai man iedot pamērīt arī tādu riktīgu princeškleitu – bija smieklīgi, lai gan, ja gribētu tādu, tad nebūt nebija slikti (tā bija gaimīga, bez kruzuļiem un spīdumiem).
Rezultātā man bija 5 favorītes, no kurām jau lēnām esmu atsijājusi vienu. problēma, neviena no kleitām natbilst manam sākotnēji ieplānotajam budžetam, tāpēc vēl meklēšu alternatīvas citos salonos. Un tas ir diezgan smieklīgi, jo pirms tam es biju izteikti pret to, ka tiek izdota liela summa par kleitu, kas tiek vilkta tikai vienu reizi mūžā. Kaut kādā mērā joprojām esmu, jo kleita ir dārgāka par manu viena mēneša algu 😀  Un jāatzīst, ka salonu piedāvājums nav no tiem lētākajiem, alternatīva ir pasūtīšana internetā, bet bail “uzrauties” un dabūt slikti pašūtu no nepieņemama auduma kleitu. Eh, decisions, decisions…

Arta

5 Komentāri

 1. Betija Vuu

  jap, kleitas laikot ir forši 🙂 es arī savā jaunības maksimālismā kleitu nopirku, bet pēc pāris gadiem sapratu, ka aizņem tik vietu skapī. un šķiroties vispār gribējās no tās tikt vaļā, he 😀 tā ka nākamajās kāzās kleitu īrēšu, jo neba jau drēbes gabals nodrošinās laimīgu dzīvi :))

  1. Arta

   pareizi ir par to, ka neba drēbes izsaka vai nosaka laulības būtību.Tu nemēģināji pārdot kleitu?
   es arī tagad apsveru kelitas īrēšanu, lai gan topošais vīrs labāk grib, lai pērku. Un anyway, manu favorītkleitu izīrēt maksā 200 LS – arī nav lēti. Bet vispār, šobrīd esmu visu kleitu padarīšanu uzlikusi uz on hold, jo sapratu, ka finanses neļauj šobrīd pirkt vispār neko (gaidu, kad beigšu sūknēt naudu savās braukšanas nodarbībās :D).

  2. Betija Vuu

   es savu kleitu riktīgi lēti dabūju, salons izpārdevās pirms klapēšanās ciet 🙂 bet, kad šķīros, tad dusmas bija tik lielas, ka vienk ieliku sludinājumu, ka dāvinu, jo, būsim reālas, pilns nets ar sludinājumiem.
   uuu, jā, braukšanas nodarbības ir riktīgs naudas sūknis, pati izgājušo gadu noliku :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *