Pļāpu laiks: Youtube

Pļāpu laiks: Youtube

Agrāk es ļoti cītīgi skatījos dažādus youtube beauty gurus video, bet kaut kādā brīdī man apnika. Kāpēc? Kad sāku skatīties, tad daudzas no šīm meitenēm nebija tik populāras kā šobrīd un līdz ar to vairāk centās (manā izpratnē) – veidoja dažādas pamācības, dalījās ar padomiem utt. Laiks gāja, viņas kļuva aizvien populārākas un rezultātā parādījās aizvien vairāk dažādi haul (apskatu) tipa video, sponsorēti projekti utt. Nu, neinteresē mani, ka esi nopirkusi 3 vienādus topiņus dažādas krāsas un super lielus auskarus. Sorry, nē.  Un te nu viņas arī mani pazaudēja. Ir palikuši ļoti maz video, kurus skatos ar tiešām interesi.
Lai gan, es nevaru apgalvot, ka viņas  nav talantīgas – ir, jo ja nebūtu, tad nebūtu arī tik tālu tikušas.
Un vēl, kas mani nedaudz kaitina saistībā ar youtube beauty guru meitenēm – 95. % no zināmākajām meitenēm ir ārkārtīgi skaistas. Ja ir skaists pamats, tad uzlikt virsū var gandrīz jebko un rezultāts vienalga būs burvīgs. Un visas sievietes ir skaistas, katrā ir kaut kas īpašs, bet ne visas ir apveltītas ar modeles tipa skaistumu. Un man, piemēram, zūd kaut kāda realitātes saikne, jo es zinu, ka man nepiestāv dajebkas, lai cik forša būtu pamācīga un lai cik skaisti grims izskatītos konkrētajai meitenei. Es šobrīd tā uz ātro varu iedomāties tikai Lauren Luke, kas izskata ziņā ir normāla, jauka meitene, kurai ir super liels talants un kura ir pazīstama tieši talanta dēļ.

labi, vispār, novirzījos no temata, jo iemesls, kāpēc es vispār šo rakstīju ir šis vīrietis,

kura video jau pirms kāda laika biju likusi. Manuprāt, ļoti reālistiski, godīgi un tieši un pamācoši video. Un viņa video ir mani šī brīža favorīti. 🙂 Piedodiet par garo ievadu un pieņemu, ka daudzi man nepiekritīs, bet tāpēc jau es to rakstu savā blogā, kur varu izpausties. 🙂 Komentāri welcome! 🙂

6 Komentāri

 1. Elīna

  Neesmu skatījusies bjūtī guru video, tikai meklējusi pamācības. Nespēju noturēt uzmanību uz 10+min video, kur kaut kāda stulba (sorry par atklātību) Amerikā dzīvojoša ķīniete aizrautīgi ar visiem wii un iii stāsta par 158 tonālo krēmu.
  Ārzemju bjūtī blogus lasu reti, skatos bildes, toties latviešu zeltenes mani fascinē – tās lasu ar prieku.

 2. Arta

  Piekrītu jums, meitenes.

  Runājot par latviešu meitenēm – man liekas, ka tas foršums lv meitenēs slēpjas faktoros, ka, pirmkārt, nav tik daudz to meiteņu, kas raksta par skaistumu. Nu tā, tīri salīdzinoši. Un, otrkārt, man šķiet (vismaz es tā ceru), neviena to īsti nedara tāpēc, ka gribētu kļūt slavena vai iegūt kaudzi ar bezmaksas produktiem, bet gan tāpēc, ka viņām tas tiešām patīk, interesē un vēlas, lai par visām tām labajām lietām, padomiem utt. uzzina arī citi.

  Es Twitter sekoju dažām blogerēm utt. un mani tā kaitina,ja katrs otrais tvīts ir par to, lai nāk un lasa viņu blogu, jo, redz, neviens īsti nelasa. Self-promotion ir laba (arī es notvītoju, ja izveidoju jaunu bloga rakstu), bet ir jāzina mērs. Es laikam šodien neesmu garastāvoklī, daudz negatīvisma 😀

 3. Diten

  Es tev nevaru piekrist tajā, ka lielākā daļa skaistuma blogeres youtube ir ārkārtīgi skaistas bez make-up. Es patiesībā jutos nedaudz šokēta cik parastas, nogurušas un neizteiksmīgas viņas izskatās bez make-up. Varbūt tev gadījies sekot viena tipa skaistulēm. 🙂

 4. martaxo

  mani savukārt tās amerikāņu beauty guru’s kaitina ar savu tipiskumu. nav tā, ka man nepatiktu tas, kā viņas stāsta par nopirktajām lietām vai produktiem, bet viņas visas šķiet tik vienādas – tas, kā viņas uzvedas kameras priekšā, drēbes no forever21, sveces un daudz kas cits no bath and body works utt utj. kā arī pilnīgi šķiet, ka viņu interesēs ir, ka tik vairāk nopirkt, ka tik piebāzt skapi / atvilktnes līdz galam, lai ir, ar ko paspīdēt, nevis sniegt tiešām objektīvu viedokli.
  tāpēc pārsvarā skatos tikai grima māksliniekus [pārsvarā no uk, arī vīriešus].
  vai, laikam arī negatīvisms sakrājies nedaudz 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *