MUA Undressed, MUA BB cream, MUA cover and conceal atsauksmes

MUA Undressed, MUA BB cream, MUA cover and conceal atsauksmes

Sveikas, dārgās dāmas (un kungi, ja nu ir kāds vīrietis, kas šo lasa)!

Ceru, ka jūs, meitenes, neaizmirsa vakardienas Sieviešu dienā un, ka tikāt kaut nedaudz palutinātas šajā jaukajā dienā! 🙂 Sveicieni jums no manis arī – velētos, lai ik mīļu dienu jums kāds izsaka kādu komplimentu un pateiktu, cik foršas, jaukas, skaistas un neatkārtojamas esat! 🙂

Bet tagad pie lietas. Mans mirušais rūteris mājās ir aizsūtīts uz labākiem laukiem un vietā ir iegādāts modems/rūteris divi vienā un tas nozīmē, ka man atkal ir internets! Japī! 🙂 Un atkal varu pastāstīt kaut ko jums vai ari vienkārsi papļāpāt, kas man sagādā tiešām lielu prieku.

Pirms laika iegādājos so to no MUA un beidzot atradu sevī spēku uzrakstīt dažas atsauksmes.
Sāksim ar MUA Undressed acu ēnu paleti.

Šo paleti esmu jau kādu labu laiku palietojusi un principā tā ir iegājusi manā ikdienas acu ēnu rutīnā. Mēģināju uztaisīt arī swatčus, bet es nezinu, man ir ļoti grūti to paveikt vienai ar savu smago Canon kameru vienā rokā un ar swatchiem uz otras rokas, tāpēc kvalitāte nav labākā, jo nevaru izmantot manuālo fokusu šajā situācijā un autofokuss nedara to, ko man gribētos, lai tas darītu.  Bet atrādu tāpat.

augšējā rinda
augšējā rinda

apakšējā rinda
apakšējā rinda
Kā jau var redzēt, tad dažus toņus esmu lietojusi vairāk nekā citus. Es neesmu liela matēto acu ēnu fane, tāpēc tos neesmu lietojusi, bet ar pārējiem gan esmu radījusi dažus acu grimus.Noturība acu ēnām ir samērā laba, izņemot otro toni augšēja rindā no kreisās, ja skatās pašu pirmo bildi. Tonis ir skaists, kad to uzklāj, bet pēc dažām stundām, ja nav likts nekas apakšā, tas vienkārši pazūd no plakstiņiem. Nē, tas nenobirst, nesakrājas uz acu plakstiņa, bet vienkārši mistiski izgaist. Nereti no rītiem man nav laika krāsoties, tāpēc liku to vienu pašu, klāt vēl tuša un Im ready to go, bet izskatās, ka šī mana stratēģija nestrādās. 🙂 Tāpēc šo toni vairs vienu pašu nelietoju, bet gan miksēju ar kaut ko kopā un tad tas turas. Ar pārējiem nav šādas problēmas. Acu ēnas birst kā jau visas birst – ne vairāk vai mazāk, tā kā ir ok. Kopumā esmu ļoti apmierināta, ņemot vērā paletes cenu. 🙂
Nākamais produkts, kas arī tagad ir ikdienas lietošanas produkts, ir konsīleris. 
Varbūt nekas super – ekstra – duper- puper, bet kārtīgs produkts, kas paslēpj manus zilos lokus, noturās visu dienu, kā arī par ļoti labu cenu. Neko vairāk ikdienai man nevajag.
Nākamais produkts, kas man diemžēl, nepatīk, ir MUA BB krēms. 
Šeit, lai gan ļoti slikti, var redzēt ādā iestrādātu produktu

Vienīgais, kas man patīk attiecībā uz šo produktu, ir tonis. Perketi atbilst manai šī brīža ekstra bālajai ādai, bet tas arī viss. 
Pirmkārt, vai nu tūbiņa ir pārāk liela, vai ari produkta iekšā ir pārāk maz, bet tikko atvērtu iepakojumu ir ļoti jāspiež, lai vispār kaut ko dabūtu ārā. Labi, to vēl var pārdzīvot. 
Kēms ir samēra biezas konsistences un es mēģinājusi ar to sadraudzēties dažādi – likusi bāzi, krēmu, nelikusi neko, klājusi pa virsu pūderi – īsāk sakot – izmēģināju visu, bet rezultāts ir vienāds – krēms vienkārši “sēž” uz manas ādas un “tusējas”. Tas neiesūcas, tas vienkārši ir uz ādas un piedevām izceļ katru ādas sausuma plankumiņu. Respektīvi, ja pieskaras sejai ar roku, paliek nospiedumi no krēma un rezultātā ir svītraina, sausa āda, kas nemaz neizskatās labi. Iemesls, kāpēc es nepadevos, bija tonis, kas atbilda manai sejas ādai, bet nu jau arī es esmu padevusies un varu teikt, ka šo produktu es neiesaku.
Tas šobrīd viss par MUA, bet centīšos uzrakstīt arī par pārējiem produktiem, kas ir manā īpašumā. 
Vēl vēlējos padalīties ar vienu impulsa Ebay pirkumu – mākslīgajām skropstām. 
Skropstas nebija dārgas un man ļoti gribējās, lai gan vēl neesmu droša, kur un kad es tās izmantošu, bet, ja meitene grib, tad meitene to arī iegūst 😀 
Un atcerieties, ka šo nevajag atkārtot mājās pašām 🙂 
Lai krāsaina sestdiena! 
Arta

5 Komentāri

 1. Signe

  Video jau redzēts, mani izbrīna meitenes mierīgā reakcija. 😀
  Ja salīdzinu MUA ēnas ar Inglot, vai UD, tad noturība nešķiet baigi labā, taču par tādu cenu ir labs pirkums. 🙂
  Konsīleris gan man ļoti patīk. :))

 2. Arta

  Ja man tā nodegtu mati, es būtu sākusi bļaut, bet viņa vnk neko 😀

  Jā, protams, salīdzinot ar dārgākām ēnam, piekrītu, noturība nav tik super laba, bet šajā gadījumā – par attiecīgo cenu ir labi 😉

  1. Arta

   jā, tumšie toņi ir daudz un tieši vienīgais gaišais, kā jau rakstīju, mani pievīla noturības ziņā, bet, ja salīdzina ar Avon, tad noteikti sliktāk nav un pat gribētos teikt, ka klājas labāk. Man gan ir tikai vienas Avon četrtoņu ēnas, bet noturības ziņā – vienādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *