Cīrulis, pūce vai angry bird?

Cīrulis, pūce vai angry bird?

 “Tas kurš agri ceļas – cīrulis, kurš vēlu iet gulēt – pūce. Tas kurš vēlu iet gulēt un agri ceļas – Angry Bird.” (no interneta plašumiem)

Vakar kārtējo reizi nevarēju aizmigt un iedomājos, ka būtu tīri fun veikt nelielu aptauju starp blogerēm, kā īsti ir ar tām bioritmu sajūtām. Esat pūces vai cīruļi? Varbūt kaut kas pa vidu?

Es, piemēram, esmu izteikta pūce.Vai Angry bird – kā labāk tīk. Lai gan no rītiem jau ceļos n-tos gadus, nu tā, apmēram kopš pirmās klasītes, joprojām nespēju pierast pie agras rīta celšanās un ienīstu to, kā vien varu.:D Savukār ap pulksten deviņiem vakarā man parasti parādās enerģija un es varētu sākt kaut ko darīt, bet tad jau lēnām sākas neliela panika, jo zinu, ka pēc dažām stundām būs jāiet gulēt, bet no miegainības ne miņas. Un tad es atkal nespēju aizmigt, no rītiem pamosties un tā tas iet tik uz priekšu.

Pastāstiet, kā ir ar jums? 🙂

Nākamais raksts būs beauty related, apsolu 🙂

Arta

10 Komentāri

 1. Inga

  Es esmu izlabota pūce 🙂 Nu jeb angry bird 🙂
  Jo pēc aicinājuma esmu pūce, bet garie agrās celšanās gadi darījuši savu, ka nu jau pat pārāk ilgi nevar nogulēt arī brīvdienās.

 2. Velvet mimosa

  Es laikam pēc aicinājuma esmu cīrulis. Spriežu pēc tā, ka spēju pati bez modinātāja piecelties pirms plkst. 7. Bet runājot par produktivitāti, tad es teiktu, ka varu strādāt visas dienas garumā, ja to pieprasa darba režīms vai termiņi, vai kādi citi nozīmīgi apstākļi. Vienīgais ko man vajag un ko es 90% ievēroju ir 8h miega dienā, tad es varu pilnvērtīgi strādāt kaut no rīta, kaut vakarā.

 3. scentivory

  Brīvdienās esmu pūce, darba dienās ļoti miegains angry bird 😀 cilvēki parasti domā, ka man nav garastāvoklis, bet patiesībā vienkārši ļoti, ļoti nāk miedziņš no rītiem. Nespēju neko sakarīgu izdarīt, kur nu vēl kaut ko iemācīties no rīta. Prāts pieslēdzas apmēram 10:00 😀 līdz tiem desmitiem – tā ir mocīšana!

 4. kakao

  Es esmu balodis , ja tā var teikt 😀 Es nevaru agri piecelties un vakarā man gribas salīdzinoši ātri iet gulēt 😀 Tātad es nepiederu ne pie vieniem, ne otriem, tādēļ saucu sevi par balodi 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *