Frizieri un skropstu tuša

Frizieri un skropstu tuša

Hei- hei!

Sveiciens visiem 6. aprīlī, kad pirms divdesmit ar kaut ko gadiem ierados šajā pasaulē! 🙂 Nē, es neuzprasos uz apsveikumiem, jo principā, jo vecāka kļūstu, jo mazāk tās mani sajūsmina, tāpēc šodienu pavadīju diezgan mierīgā gaisotnē ar kino apmeklējumu, nelielu staigāšanu pa veikaliem un vienkārši čilošanu 🙂 Ir jauki. 🙂

Jau kaut kad pasen minēju, ka nopirku Be:Yu Model mascara skropstu tušu un šodien nolēmu izmantot savu otru pusi fotogrāfa amatam un palūdzu nobildēt, kā tad reāli tā izskatās.

Tai ir gumijas birstīte, nedaudz ielocīta un teikšu uzreiz – esmu dramatisko skropstu cilvēks – jo vairāk kārtas, jo labāk 😀 Nu, nepietiek man ar vienu kārtu, nepietiek.

Un šādi tā apmēram izskatās uz skropstām tuvplānā – nesanāca pārāk laba bilde, bet ideju var saprast. Viena acs ar tušu, otra bez.

Tušai ir samērā laba noturība, sāk birt tikai uz dienas beigām. Rada manu pusdramatisko skropstu efektu, kas man patīk – kopumā ir laba. Var iegādāties Kristianas un Disco Cosmetics veikalā. Pieņemu, ka gan jau arī vel kaut kur, bet tieši šajos divos esmu redzējusi.

Hmmm, vakar randomā aizgāju apgriezt matus – iegāju frizētavā un pajautāju, vai ir brīvs un bija – iepriekšējo reizi, kad šādi darīju, apstaigāju kādas sešas frizētavas, tā kā vakar man noveicās 😀 Pirmo reizi matus grieza vīrietis – kādu pusotru stundu, riktīgi centās, bet mani mati ir mani mati – neko pārāk daudz ar tiem nevar izdarīt to tekstūras dēļ, bet kopumā bija ok. Mums gan bija interesanta komunikācija – jo viņš nerunāja latviski vispār – teica, ka tikai krieviski un lietuviski mākot, savukārt man ar krievu valodu – saprotu visu, bet runāt grūtāk. Bet kaut kā nomenedžējām, lai gan tā arī tomēr nesapratu, bija viņs lietuvietis vai nē 😀 Vakarā gan es vairs nesaredzēju nekādu atšķirību starp pirms un pēc, bet draugs teica, ka esot citādāk. Pieņemsim. Vismaz esmu tikusi vaļā no sliktajiem galiem.

Un kādi jums ir bijuši interesanti atgadījumi frizētavās vai skaistumkopšanas salonos? 

Tā lūk apmēram. A, neaizmirstiet par manu giveaway – Artas pasavasa/dzimšanas dienas giveaway, kurā dažas opcijas var pildīt ik dienu, tādejādi iegūstot vairāk punktu 🙂

Lai visiem jauki! 🙂

Arta

8 Komentāri

 1. dell a dī

  heh. Frizētavas neapmeklēju jau kādus gadus 8 😀 , jo manas domas nekad neviens nesaprot. Draudzene ir frizierīte un viņa mani saprot 😀

  par skropstu tušu – man arī nepietiek ar vienu kārtu 😀

 2. Gabrielle Morgan

  Kad griezu karē ārzemēs, frizierei uznāca kaut kāds niķis, un viņa vienkārši pameta mani ar jau īsi nogrieztiem matiem, frizētavas īpašniecei nācās pabeigt viņas darbu. Nu iznāca smuki)))

  Ir daži paziņas, ar kuriem es runāju krieviski, bet viņi man atbild latviski, jocīgi tā xD

 3. Anonymous

  he, he, apsveicieni jubilācijā 🙂 ja tagad nepatīk, tici man, pēc 30 sāks atkal iepatikties, to es pēc pieredzes saku :)))

  par frizētavām runājot – mans pēdējais mēģinājums pa ceļam pielīdzināt matu galiņus beidzās ar krietni īsāku griezumu un apdedzinātu ausi 😀 bet nu nekas, izskatās smuki un auss sadzīs 🙂

  slinkums logoties – Betija Vuu.

 4. Pončiks

  Es eju uz frizētavu tikai tad, kad mati šķiet par garu un gribās visus nogriezt nost. Zēngalviņu nekad neesmu gribējusi, bet karē gan katru reizi pieprasu. Bet frizierēm vienmēr ir savs viedoklis par situāciju – nogriež tik, cik pašas grib. Lieki piebilst, ka es izeju no frizētavas ar joprojām gariem matiem, pat, ja nogriezti 20cm.
  Pirms pāris gadiem gan, kad gribēju dramatiskas pārmaiņas, bet friziere atteicās griezt īsākus matus kā līdz lāpstiņām, viņa izdomāja man nogriezt čolku, kas man pēdējo reizi bija bērnudārzā. Tā nu es laimīga dabūju savas kaismīgi gribētās pārmaiņas.

 5. Arta

  njā, ar frizieriem parasti gadās visādi piedzīvojumi.

  parasti es vnk prasu nolīdzināt galus, ja nu viņiem ir kāda ideja, tad var pamēģināt, nezaudējot matu garumu. parasti nav un ok, esmu pieradusi 😀

  eh, man patīk jūsu frizierstāstiņi 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *