Neliels giveaway! :) Garnier BB cream Miracle Skin Perfector

Neliels giveaway! :) Garnier BB cream Miracle Skin Perfector

Sveikas!

Kā jau no vakardienas posta sapratāt, tad esmu tikusi pie Garnier BB krēma tonī light. Viss jau būtu lieliski, jo produkts labs, bet tieši tāds man jau ir, nesen nopirkts. Tāpēc laižu šo, vakar iegūto tautiņās 🙂

Diemžēl šobrīd nevaru atļauties neko vairāk pielikt klāt, jo man ir mazais bankrots, tāpēc, piedodiet, kaut ko lielāku sadomāšu uz vasaras otro pusi.

Bet ceru, ka arī šis kādu iepriecinās.

Noteikumi pavisam vienkārši – ierakstiet komentārā savu vārdu un e-pasta adresi. Varat arī pierakstīt klāt kaut ko, piemēram, kāpēc vēlētos šo izmēģināt, kāpēc gribētu vai varbūt padalīties savās emocijās, ieteikt man kaut ko bloga sakarā vai vienkārši izkratīt sirdi. Brīva izvēle – galvenais ir vārds un e-pasts.
Jums nav obligāti jābūt bloga sekotājam, tāpēc šī ir iespēja arī visiem anonīmajiem bloga lasītājiem. Protams, priecāšos, ja sāksiet man sekot, bet tas šoreiz nav galvenais 🙂 🙂 
Katram komentāram tagad nepiešķiršu kārtas numuru, jo mans layout neļauj atbildēt uz komentāriem individuāli, bet beigās no visiem komentāriem izlozēšu vienu ar random.org palīdzību, skaitot komentārus secīgi. Ja viens cilvēks būs komentējis vairākas reizes, tāpat skaitīšu, ka viņam ir viens entry. Tā, lai viss ir godīgi.
Apmierina noteikumi? 🙂

Giveaway laižam gaisā līdz 16. 06., jo nākamnedēļ man pa darba dienām ir maz laika, lai noorganizētu balviņas atdošanu, bet nedēļas nogalē laižu uz Stokholmu – atbraukšu svētdien mājās un izlozēšu uzvarētāju.

Ja pašām nevajag, varat droši pastāstīt draudzenēm, savām bloga lasītājām – īsāk sakot, padot ziņu tālāk 🙂

Ja kādi jautājumi vēl vai arī kaut ko piemirsu, droši prasiet! 🙂

22 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *