Cīņa ar negatīvismu

Cīņa ar negatīvismu

Sveikas!

Teikšu uzreiz skaidri un brutāli – vakar man bija slikta diena – nekas nepatika, biju īgna, kaprīza un rūcoša. Vīra vārdiem: “nu vakar Tu biji normāls kašķis”. Un es biju. Un principā, bez iemesla – vienkārši jutos kā totāls grumpy cat.

Tā kā šodien negribu atkārtot vakardienu, tad cenšos sevi uzlādēt ar pozitīvu mūziku, inspirational video utt. Un šovakar dodamies uz laukiem (kas ir forši, jā, bet 4 stundas ceļā un turieni ar iespējamību, ka man varētu palikt slikti mašīnā – ne tik forši), tāpēc ceru, ka svaigais gaiss un citi brīnumi, mani pozitīvi uzlādēs.

Tad, kad biju aktīvs biedrs AIESEC un sanāca vadīt jaunajiem biedriem dažas lekcijas par to, kas ir AIESEC, kādas vērtības, filosofija utt., tad nereti rādīju dažādus video (tā kā bija jāstāsta par vēsturi, tad diez vai kāds gribētu kalusīties 40 minūtes, kā es stāstu, kā AIESEC organizācija izveidojās. Un vēl piedevām angļu valodā :D) un viens no maniem mīļākajiem video bija šis

Man jau šķiet, ka, jā, tā ir AEISEC reklāma, bet, ja atmet to, tad vienalga tas ir motivējošs un iedvesmojošs video.

Un šis ir viens no tiem video, ko, ja nemaldos, liek mans vīrs, kad vakaros trenējas. Lai gan tas ir vairāk tendēts uz sportu, bet ideja arī ir adaptējama citām sfērām.

Un vēl viena lieta, kas man palīdz gandrīz vienmēr, ir “Friends”. Šim seriālam es visas sērijas esmu redzējusi n-tās reizes un zinu no galvas, bet tāpat katru reizi, kad paskatos kaut ko, smaids uzrodas manā sejā.

Un kā jūs cīnaties ar slikto garastāvokli un negatīvismu?

8 Komentāri

  1. Zanda

    Vai, es īgna palieku kad neesmu ēdusi (hi) un kad kāds noskaņojumu vienkārši sabojā strīda rezultātā, bet es ar to cīnos tā, ka vai nu paēdu vai pasēžu viena pati istabā un padomāju vai palasu kādu motivējošu grāmatu. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *