LUSH Mask of Magnaminty sejas maska

LUSH Mask of Magnaminty sejas maska

Sveikas!
Pēdējā laikā sanāk daudz rakstu par Lush, bet tas ir tikai rezultāts tam, ka sanāca paviesoties viņu veikalā un šo to iepirkt. Un par visu, protams, gribās uzrakstīt.
Šoreiz gribu pastāstīt par Lush svaigo masku Mask of Magnaminty. Lai gan par šo ir daudz runāts citos blogos, bet viedokļu šajā jomā nevar būt par daudz, vai ne? 🙂
Jau sen gribēju pamēģināt kādu no svaigajām maskām (svaigā maska – derīguma termiņš ir apmēram divi mēneši un tā ir jātur ledusskapī, jo maskai ir dabisks sastāvs. Un kā jau ar visām dabiskajām lietām – tās ātrāk bojājas nekā tās, kurām ir ķīmiski, mākslīgi vai saucat ka gribat, ingredienti pievienoti) un beidzot saņēmos.
 Iegādājos masku, kas palīdz  SOS situācijās, kad uz sejas rotājas dažādi izsitumi un nejaukumi. Masku var lietot arī uz muguras, ja uz tās ir sametušās pumpiņas (vai arī vienkārši tāpat profilaksei).
Galvenā sastāvdaļa, ko es gan jūtu, gan saožu, ir piparmētras. Daudz piparmētras.
Masku uzklājot, uzreiz ir jūtama spēcīga atsvaidzinoša, pat auksta sajūta. Vasarā ļoti forši, kad ir karsts laiks – seja jūtas super atsvaidzināta, bet nezinu gan, ko es teikšu ziemā… 😀 Uz muguras neesmu likusi, man nav drosmes tam – iedomājos, ka tāds vēsums man būs uz muguras – nē, negribu tādu pieredzi. 
Pēc maskas noņemšanas, sejas āda ir acīmredzami svaigāka un jūtami maigāka un nedaudz smaržo pēc piparmētrām, kas var būt gan labi, gan ne tik – atkarīgs no katra indivīda deguna patikas.
Ražotājs sola, ka maska palīdzēs izsitumu gadījumos, tad es šim apgalvojumam nevaru īsti piekrist, jo esmu likusi tad, kad āda ir niķīga – nekādas starpības un nekādus īpašus uzlabojumus es neredzu, ka tā veiktu. Izsitumi uzvedās tieši tāpat kā tad, kad nelietoju masku.
Kopumā šī ir laba maska, kas padara ādu svaigāku, maigāku, veselīgāka izskata, bet attiecībā uz izsitumiem vismaz manā gadījumā tā nestrādā. Bet masku es tiešām iesaku, jo tā pilda visas labas maskas funkcijas.
Atkārtoti tuvākajā laikā es to nepirkšu, jo man ir lielais iepakojums (dievs dod man ar šo pašu tikt galā ), kas tukšojās samērā lēni un sāku jau nedaudz nogurt no spēcīgās piparmētru smaržas. Kā arī, vēlos izmēģināt pārējās maskas. Tiem, kam nepatīk piparmētras, es Mask of Magnaminty noteikti, ka neiesaku, visiem pārējiem  – ir tā vērts izmēģināt.
Cena ir ap 7 Ls lielais iepakojums, mazais ir lētāks – ap 4 Ls (es tiešām nezinu precīzu cenu un jūtos pārak slinka, lai skatītos 🙂 )

Vai esat mēģinājušas kādu no LUSH maskām? Kāda pieredze?

Arta

7 Komentāri

  1. Arta

   un Magnaminty tev kaut kādā veidā palīdz, ja ir kāds izsitums? es vnk nesaprotu, vai tikai man tā neko nedara vai tā tam arī ir jābūt 😀

   jā, cupcake es arī gribu – jāizlieto tik šis milzu ķobis 🙂

   starp citu, twitter vakar bija ziņa, ka esot svaigo masku pievedums.

  1. Arta

   Ir, ir svaigā – tas visas ir svaigās. Izlietošanas termiņš no izgatavošanas brīža līdz izlietošanas ir 4 mēneši, bet mēs jau nenopērkam tās uzreiz nākamajā dienā pēc izgatavošanas. Piemēram, mana ir izgatavota maijā, bet es to nopirku jūlijā, tātad divi mēneši jau ir pagājuši un divus tā sanāk manā īpašumā, ko lietot. Protams, ja paveicas nopirkt pavisam svaigi izgatavotu, tad forši – var lietot visus tos četrus mēnešus. 🙂

   Un dabiskai kosmētikai vienmēr ir saīsināts terminš, parastai termiņi ir vismaz 6 mēnešus līdz gadam, ja ne vairāk. Tā kā četri ne-svaigai kosmētikai būtu par maz. Savukārt dabiskai – optimāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *