Lush vilšanās: lūpu krāsa Charm

Lush vilšanās: lūpu krāsa Charm

Sveikas!

Pirms kāda laika devos uz Lush veikalu, lai iegādātos dāvanu draudzenei. Pie reizes nopirku arī sev šo to un rezultātā mana pirkuma kopsumma bija tāda, ka konsultante piedāvāja dāvanā kādu no Lush lūpu krāsām vai acu ēnām. Tā kā mani šie produkti vienmēr ir nedaudz interesējuši, bet to cena ir 9,40 LS, tad nebiju droša, vai ir tā vērts. No piedāvājuma izvēlējos lūpu krāsu maigā baby (barbie 🙂 pink tonī ar nosaukumu Charm.

Teikšu godīgi, nesaprotu šo produktu. Ja neskaita to, ka tam ir tīri mīlīgs iepakojums, neko vairāk labu nevaru pateikt.
Man patīk Lush produkti, lai gan ir bijušas vilšanās iepriekš, bet šis noteikti nav manu mīļāko produktu sarakstā.

Kas tad ir vainas?
Iespējams, ka man ir ļoti dīvainas lūpas, ko es apšaubu, bet šis produkts itin nemaz neatgādina lūpu krāsu. Nedaudz ir sajūta, ka uz lūpām klāju šķidrās acu ēnas un ticiet man, tā nav jauka sajūta.
Pirmkārt, tas ārkārtīgi sausina. Apmēram jau 30 sekundes pēc uzklāšanas, es jūtu, kā lūpas paliek sausas.
Otrkārt – tas neklājas kā lūpu krāsa. Uzklājot vienā kārtā, krāsojums ir strīpains (ja nospiežat uz swatch bildes un palielinat, var attēlos redzēt, ka ārmalas ir spilgtākas, bet vidus ir blāvs – tieši tāpat uz lūpām), nevienmērīgs un vēl piedevām “staigā”. Izskatās, ka man nav bijis, ko darīt un es esmu uzklājusi guaša krāsu uz lūpām 😀
Un es īsti nezinu, kas par vainu, jo esmu lasījusi ārzemju blogus, kur cilvēkiem daudz maz patīk šis produkts (par sausināšanu gan visi piekrīt).
Bet tā kā es kā lūpu produktu šo noteikti neizmantošu, tad es meklēju citus pielietojumus un varu teikt, ka tas tīri labi strādā kā maigs vaigu sārtums vai izgaismotājs. Galvenais ir klāt plānā kārtiņā un labi iztušēt.  Šajā sakarā piesieties nevaru.

Rezumē – mīnusi daudz un man nepatīk, pati nepirktu, it sevišķi par tādu cenu.

Man tiešām žēl, ka sanāca tik negatīvi, bet es esmu pati sevb nosolījusies, ka šajā blogā atspoguļošu savās patiesās emocijas un pie tā arī pieturos.

Lai pozitīva svētdiena!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *