Lush American cream kondicionieris

Lush American cream kondicionieris

Sveikas nedēļas viducī!
Pēdējā laikā jūtos ļoti sagurusi, laikam rudens dara savu mazo netīro darbiņu… Tā kā vasarā diemžēl neuzņēmu pietiekami daudz vitamīnu dabiskā veidā kāzu jūkļa dēļ, tad jūtu, ka būs jāsāk lietot aptieku vitamīni – cerams, ka tas palīdzēs man rast vairāk enerģijas.
Tikko iznācu no dušas un tas mani vienmēr uzmundrina, tāpēc nolēmu uzrakstīt nelielu atsauksmi par Lush American cream kondicionieri, ko lietoju pēdējā laikā.
Esmu lasījusi daudz labu atsauksmju par šo, tāpēc, kad beidzās iepriekšējos, jauna matu balzama meklējumos devos tieši uz Lush veikaliņu.
Ceru, ka jums nav pārāk lieli iebildumi pret bilžu daudzumu, kas pēdējā laikā parādās manos ierakstos – vīrs mani ir nedaudz palutinājis ar tehnisko nodrošinājumu (uztaisīja gaismas kasti un uzdāvināja ārējo zibspuldzi, par ko esmu ļoti pateicīga viņam) un man patīk to pielietot un censties jums sagādāt vizuāli baudāmus attēlus 🙂
Man ir ļoti smalki mati, bet to ir daudz, tāpēc tie vienmēr izskatās diezgan pufīgi. Tie man nav biezi, drīzāk kupli, lai gan izskatās, ka man uz galvas ir baigās krēpes un frizieri vienmēr nobīstās, jo domā, ka nu tik būs darbs 🙂 Un es vēl joprojām esmu sava svētā grāla meklējumos, kas tos padarītu gludākus, ne tik ļoti pa gaisu skrienošus un strukturētus. Pagaidām bez sekmēm, lai gan ir bijuši cerīgi varianti pagātnē.
Ok, bet atgriežamies pie American cream.
Sastāvu varat apskatīt bildē – esmu slinka šajā ziņā – man nepatīk pārdrukāt sastāvus un “ko sola ražotājs” daļas 🙂
Kondicionieris ir ar patīkamu smaržu – nevaru izcelt neko konkrēti, bet visa sastāva smaržu buķete veido ko ļoti patīkamu manām ožas kārpiņām.  Smarža ir diezgan maiga, salda un varētu teikt, ka delikāta.
Tekstūras ziņā American cream ir vidēji biezas konsistences un maniem garajiem matiem to vajag diezgan daudz, tāpēc jūtu, ka tas izlietosies diezgan ātri.
Ieklājot matos citus kondicionierus, mati paliek slideni un reāli var sajust, ka kaut kas ir ielikts, savukārt šis uzvedas diezgan interesanti – mati to it kā uzsūc un liekas, ka neko neesmu likusi matos. Nezinu, vai tam ta jābūt un vai tas ir normāli 🙂
Pēc izskalošanas matos saglabājas smarža vēl diezgan ilgu laiku – šajā ziņā ražotājam ir taisnība un netiek melots.
Diemžēl pēc izžāvēšanas mani mati vizuāli ir tādi paši kā parasti – lielas krēpes, tāpēc nevaru teikt, ka smalkiem matiem šis produkts ir pats labākais.  Respektīvi, kondicionieris nav slikts, bet diemžēl man tas neko īpašu nedara – nenogludina un nekādu īpašo spīdumu nepiedod.  Uzvedās tieši tāpat kā mani n-tie jau iepriekš izmēģinātie balzami, kas ir solījuši gan spīdumu, gan gludumu, vienīgā atšķirība – šis to (vismaz uz pudeles rakstītajā) nesola.
Es domāju, ka citas matu struktūras īpašnieces varētu būt apmierinātākas un es pat ieteiku pamēģināt – vienkārši paprasiet Lush veikalā paraudziņu. 🙂
Bet man noteikti patīk smarža, kā arī faktors, ka tas nekairina galvas ādu.
Turpināšu meklēt savu ideālo balzāmu un šampūnu – ticu, ka kādreiz atradīšu. 🙂
Kādi ir jūsu svētie grāli matu kopšanas jomā?
Arta

8 Komentāri

 1. Vikings

  es arī šogad esmu uz vitamīnu ceļa. Šodien iegādāju zivju eļļu, kam par laimi BENU aptiekās ir atlaides 😉

  maniem matiem svētība ir HASK placenta http://ej.uz/j2gs

  ja lietoju šo, tad beidzot matus varu izķemmēt 😉 līdzeklis veicina arī matu augšanu.

  1. Arta

   Vikings… mīļais Vikings… 🙂

   man trūkst dzelzs – tā vismaz saprotu no pagājušajā nedēļā veiktajām asins analīzēm. 🙂

   tā placenta izskatās tīri interesanta. saprotu, ka tas ir leave in – mati nepaliek smagi?

  2. Vikings :)

   Jā – leave in. Mati nepaliek smagi, ja, protams, nepārspīlē 😀 Līdzeklis jālieto kursa veidā – kaut kāds konkrēts periods. Es gan nevados pēc nedēļu skaita, bet pēc savām izjūtām – kad jūtu, ka mati sāk ātrāk taukoties pēc šī līdzekļa lietošanas, saprotu, ka ir laiks ļaut HASKam atpūsties 🙂

  1. Arta

   o jā, par galvas niezēšanu piekrītu – agrāk man šāda problēma nebija, bet tagad galvas āda ir palikusi diezgan jūtīga un es arī cienu ikvienu, no kura nerodas niezoša sajūta. 🙂

 2. scentivory

  Šis kondicionieris man ļoti patika, bet samērā dārgs, lai pirktu viņu visu laiku 🙁 Ņemot vērā tos ātrumus, kādā kondiškas parasti aiziet.
  Par aromātu – man viņs likās tāds diezgan austrumniecisks. Ļooti patika 😉

  1. Arta

   jā, kondicionieri man aiziet divas pudeles uz vienu šampūna pudeli – apmerām.

   Smaržas dēļ es šo varētu pirkt, jo man arī ļoti patīk, bet gribās arī redzamāku efektu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *