NYX – Mega shine lipgloss La-la- un Jumbo pencil Milk

NYX – Mega shine lipgloss La-la- un Jumbo pencil Milk

Sveiciens piektdienā, 13. datumā! 🙂

Zinu, ka daudzi ir ļoti māņticīgi attiecībā uz 13. datumiem un kur nu vēl, ja tas iekrīt piektdienā, bet man pretenziju nav. Man vienmēr ir paticis 13. datums, jo tieši šajā datumā sāku satikties ar savu vīru, kā arī kāzas svinējām 13. (šajā sakarā kāzu datumu izvēlējāmies ļoti apzināti :D) Tāpēc šis skaitlis man vienmēr asociējas ar kaut ko pozitīvu.
Kādas jums ir attiecības ar 13. datumu? Un kas ir tās lietas, kam ticat, pievēršat uzmanību? Melnie kaķi; somas, kur ir nauda, nelikšana uz zemes; svilpošana mājās vai kas cits?

Bet vispār pamatā gribēju par ko citu. Nesen sanāca iegriezties NYX veikaliņā un, protams, iegādājos arī pāris lietas – konkrētak izslavēto NYX Jumbo eye pencil tonī Milk, kā arī Mega Shine lipgloss tonī La-la-, jo tai vienkārši bija (un vēl ir) atlaide. 

Sāksim ar lūpu spīdumu. Tonis ir silti rozā ar maziem, maziem mirdzumiņiem. Smaržo fantastiski – samērā saldi, iespējams, ka pēc avenēm vai kādām citām ogam, bet es to varētu ostīt ilgi un nebeigt vien priecāties.

Spīdumam ir ērts aplikators, ar ko ir viegli un precīzi iespējams produktu uzklāt uz lūpām.


Krāsa ir diezgan pigmentēta, klājas viegli un, ja neēd un nedzer, tad noturās apmēram 4 stundas, lēnam gan izplēnējot, bet atstājot jauku spīdumu uz lūpām jebkurā gadījumā.
Žēl tikai, ka negaršo tikpat labi kā smaržo 😀
Vienīgais mīnuss, ko esmu pamanījusi – spīdums diemžēl ir nedaudz lipīgs un tā kā pēdējā laikā lietoju Oga Oga lūpu spīdumu, kas nav lipīgs itin nemaz, tad šo atšķirību stipri jūtu.Un, ja godīgi, man tas nedaudz traucē.
Bet citādākā ziņā, spīdums ir lielisks – smaržo dievīgi, turās ilgi, piešķir lūpām skaistu mirdzumu, nesausina, nav pārāk šķidrs, kas ir labi, jo ir lūpu spīdumi, kas mēdz izsmērēties, it sevišķi, ja uzklāj tos bez spoguļa palīdzības un tas notiek tieši šķidrās konsistences dēļ.

Un tagad par Jumbo zīmuli tonī Milk.

Par šo biju dzirdējusi ļoti daudz labu atsauksmju un tas bija manā wishlist jau kādu laiku.
Zīmulim ir krēmveida konsistence, klājas kā sviests.

Rokas swatchā sanāca tā – cik ātri uzkrāsoju, tikpat ātri to arī varēju notīrīt bez nekādas piepūles. Tāpēc tām, kam ir taukaini plakstiņi, noteikti vajag palikt apakšā kādu bāzi, citādāk var gadīties, ka zīmulis neturēsies. Man turās gan ar bāzi, gan bez bāzes – es to pat izmantoju kā bāzi citām ēnām, jo  tas paspilgtina acu ēnu krāsas. Noteikti to vajag nostiprināt ar kādu pūderveida produktu, citādāk neturēsies, vienalga vai ir taukaini vai netaukaini plakstiņi.
Īpaši skasti izskatās, ja ar to izgaismo acu iekšējos kaktiņus.

Kopumā esmu ļoti, ļoti apmierināta un iesaku pamēģināt, ja vēl nav sanācis. Tā kā viņiem ir arī vēl citi toņi, tad gribētu nākotnē pamēģināt arī tos.

Cenas:
 Jumbo acu zīmulis – 3.85 LS
NYX Mega shine lipgloss 5.95 LS parasti, septembrī 2.95 LS

Iegādāties var http://www.nyxcosmetics.lv/lv/ vai veikalā, kas atrodas Nometņu ielā 8.

Es apsolu kādā brīdī izveidot dienas grimu, izmantojot šos produktus, lai labāk parādītu, kā tie izskatās “darbībā” 🙂

Arta

8 Komentāri

    1. Anonymous

      Nu NYX cenas LV ir īsta medusmaize, cik esmu skatījusies Douglasā Vācijā, Lietuvā- tur gan ir par ko īdēt. A ar Ameriku nav ko salīdzināt, tur pārsvarā viss ir daudz lētāk.

  1. Pingback: MUA Colour Blast Eyeshadow Tint – atsauksme | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *