Lancome Le Stylo waterproof acu zīmulis – vai ir vērts?

Lancome Le Stylo waterproof acu zīmulis – vai ir vērts?

Sveikas šajā saulainajā sestdienā! 🙂

Tā kā mana fotoaparāta atmiņas karte ir atpakaļ mājās, tad es atkal varu fotografēt. Vai nav lieliski? 😀 Ticiet man, sajūsma par šo faktu man ir neizskaidrojami liela 🙂

Šodienas atsauksme nebūs pārāk gara, jo tā ir par produktu, par kuru ir grūti kaut ko ārkārtīgi daudz uzrakstīt, bet tomēr. 🙂 Pirms kāda laika minēju, ka strawberrynet.com ir labas atlaides dažādiem unboxed produktiem – respektīvi tie paši produkti tikai bez kastītēm. Neko ļoti lielu negribēju un nevarēju pasūtīt, bet izšķīros par labu Lancome Le Stylo Waterproof acu zīmulim tonī Cafe.

Kā var redzēt attēlos, tad zīmulim vienā galā ir iztušētājs (nezinu, kā lai to citādāk nosauc), ar kura palīdzību gan var tušēt, radot skaistu neuzkrītošu ikdienas grimu vai arī izveidot pamatīgāku smokey eye – es to izmantoju, lai iztušētu apakšējo acu līniju. It sevišķi forši, ja līdzi nekā cita nav, bet ir nepieciešams radīt ātri vakaram piemērotāku grimu – ne reizi vien esmu izlīdzējusies tikai ar šo.
Zīmulis ir automātisks, līdz ar to nav jāuztraucas par asināšanu. Ja izmanto tikai sev, tad tas ir forši, bet, ja krāso kādu citu, tad nav diez ko higiēniski, bet tā kā šo plānoju izmantot tikai sev, tad man ar šo faktoru nav problēmas.

Šodien man katra bilde dzīvojas savā tonī, bet puspamodies Arta nav tā labākā fotogrāfe un gaismu regulētāja 😀

Kā redzams augšējā bildē, klājums ir labs un tonis ir dziļi brūns. Lieliski piemērots tām, kam melnais liekas par tumšu. Man krājumā ir daudz melno zīmuļu, bet brūnos esmu kaut kur nozaudējusi, tādēļ izvēlējos tieši šo toni.

Bet šim zīmulim ir arī viena problēma un, ja es būtu maksājusi parasto, diezgan augsto cenu, tad es būtu ļoti vīlusies. Proti, zīmulis tiek definēts kā ūdensnoturīgs, bet tas nav ūdensnoturīgs ne mazākajā kripatiņā. Jā tas īpaši nesmērējās, turās samērā labi (principā varu nostaigāt visu dienu ar minimāliem smērējumiem), bet tomēr es to nekādā veidā nesauktu par ūdensnoturīgu, jo swatchā to man bija samērā viegli notīrīt, vienkārši paberzējot ar pirkstiem. Man ūdensnoturīgs saistās ar kaut ko grūti notīrāmu, bet tas noteikti nav šis variants.

Kopumā zīmulis ir labs, kārtīgs ikdienas produkts –  man ļoti patīk iztušētāja klātbūtne, bet, ja meklējat ūdensnoturīgu zīmuli, tad iesaku pameklēt vēl 🙂 Bet par ļoti labo cenu, kādā es to dabūju un tā kā man ūdensnoturīgums nav tik svarīgs – noteikti ir vērts. 🙂

Arta

P.S. zīmuļa melnais brālis, kas ir redzams viena no attēliem, gatavojas savai lielajai lomai nākotnes konkursā, tāpēc kādai no jums arī būs iespēja to izmēģināt. Tas tā – sneak peek 🙂 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *