Babē Stop AKN spot control stick – mans mazais glābējs

Babē Stop AKN spot control stick – mans mazais glābējs

Sveikas!

Tā kā šī nedēļa man ir smaga – daudz dažādu darbu, bet laika un spēka ir tik, cik ir, tad arī rakstu daudzums man pieklibo. Bet tomēr gribu jums pastāstīt par vienu lietiņu, kas ir pelnījusi atsevišķu rakstu.
Tas atkal ir viens no Baltic Beauty 2013 guvumiem. Jau kopš septembra cīnos ar traku sejas ādu, kas nespēj adaptēties laikapstākļiem un aplaimo mani ar dažādu izsitumu uzbrukumiem uz manas sejas.
Baltic Beauty laikā iegādajos šo to no Babē – sejas mazgāšanas želeju, krēmu (atsauksmes būs vēlāk), kā arī spot control stick, kuru var lietot tieši uz izsitumiem.

Līdz šim lietoju šo produktu un tas ir labs, bet man radās sajūta, ka nu jau ir tik traki, ka tas arī īsti nespēj tikt galā ar izsitumiem. Respektīvi, tas strādā, bet lēnāk nekā man gribētos.

Babē spot control stick ir želeja, kas,uzklājot uz pumpas, samēra ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainu pleķi, kā tas ir ar tējas koka eļļu. Līdz ar to es to varu uzklāt arī no rīta zem grima, pagaidot kamēr želeja iesūcas.
Un želeja strādā tiešām,  ļoti labi – ja uzklāj vakarā uz pumpas, kura jau ir pilnbriedā – respektīvi ir balts gals, tad no rīta tā jau ir krietni vien sausāka, nesāp un var redzēt, ka tā palēnām žūst ārā un sāk zust. Zinu, ka šis izklausījās ļoti neestētiski, bet nu tā tas ir ar tām pumpām.
Un, protams, jāpiemin ir arī faktors, ka āda ap pumpu netiek sausināta un neveidojas sausi ādas pleķi.
Konsultante Babē stendā teica, ka vien sieviete esot nopirkusi uzreiz četrus tādus un tagad es varu saprast, kāpēc. Līdzeklis tiešām strādā un palīdz. Protams, tas nav ne vienas dienas un nakts jautājums, bet tomēr process ir ātrāks.
Vienīgais, kas man ne pārāk patīk, ir iepakojums – manuprāt, pati tūbiņa ir nedaudz par lielu vai arī želejas ir par maz iekšā un daļa no tūbiņas ir pildīta ar gaisu, līdz ar to man ir pamatīgi jāspiež, lai produktu dabūtu ārā, bet, kad esmu dabūjusi, tad tas man izspiežas vairāk nekā vajag. Protams,  iespējams, ka man vienkārši abas rokas ir kreisās, bet nu tomēr ar iepakojumu kaut kas īsti nav riktīgi.

Kur nopirkt?
Esmu atradusi šajā internetveikalā – šobrīd gan rakstīts, ka prece ir beigusies, bet cena ir samērā laba (ok, BB laikā bija vēl lētāk, bet nu pagaidām 7, 20 LS ir labākā cena, ko esmu redzējusi).
Manīju arī Mēness aptiekā, kas ir Origo, bet tur jau cena bija ap 9 LS. Katrā ziņā, turpināšu meklējumus, jo arī pārdevēja BB laikā, teica, ka ne visas aptiekas tirgo viņu kosmētiku un tā nav tik viegli pieejama. Tas gan žēl, jo pagaidām man ir ļoti pozitīva pieredze ar tiem produktiem, kas ir manā īpašumā.

Esat kaut ko lietojuši no Babē?

6 Komentāri

 1. Zanda

  Man tīri labi tiek galā arī tējas koka eļļa, bet tai paralēli lietoju salicilskābes spirta šķīdumu, kas lieliski likvidē visas problēmas 😉
  Babē ir daudz labu lietu, man mamma bija sajūsmā par šo produkciju. 😉

  1. Arta

   neesmu mēģinājusi salicilskābes spirta šķīdumu – nedaudz baidos, jo līdz šim visi līdzekļi, kur ir salicilskābe, ir manu ādu padarījuši daudz sliktāku.

   Njā, man rodas līdzīgs iespaids par Babē 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *