Giveaway uzvarētāja + atgādinajums par Secret santa

Giveaway uzvarētāja + atgādinajums par Secret santa

Sveikas!

Sociālajos portālos solīju, ka giveaway uzvarētāju paziņošu rīt, bet diemžēl rīt man tam nebūs īsti laika pievērsties, tāpēc ziņoju tagad.

Uzvarētaju var redzēt zemāk attēlā.

Ar uzvarētāju sazināšos pati līdz ko pabeigšu rakstīt šo postu. 🙂 Bet visiem pārējiem gribēju pateikt lielu paldies, ka piedalījāties – ja es varētu, tad katram kaut ko uzdāvinātu, bet diemžēl tas nav iespējams. Es noteikti kaut ko rīkošu arī nākotnē, iespējams, ka ne gluži klasisko giveaway, bet vairāk kā konkursu, bet tas noteikti vairs nebūs šogad.

Gribēju arī atgādināt, ka līdz piektdienai (ieskaitot) varat pieteikties Secret Santa akcijai – visa informācija par šo akciju ir atrodama šeit. Jo jūs ātrak piesakaties, jo man ir vieglāk menedžēt un jau tagad jūs salikt savā ģeniālajā Excel tabulā, un pēc termiņa beigām ātrāk varēšu jums atsūtīt uz meiliem, kas tad kuram gatavos dāvaniņas. 🙂

Šobrīd tas arī laikam viss.

P.S. Priecājos par katru, ka seko mana lapai iekš  Facebooka , jo šī un Bloglovin ir vietas, kur visātrak ir iespējams uzzināt, ka esmu radījusi kādu jaunu rakstu. Diemžēl Blogger ziņu listē mani ieraksti mēdz parādīties pat ar dienu nokavēšanos, nerunājot nemaz par stundām.

Stay safe!

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *