Kryolan caurspīdīgais pūderis – atsauksme

Kryolan caurspīdīgais pūderis – atsauksme

Sveikas!

Sveicu visus Latvijas dzimšanas dienā!
Man šodien plānā ir izgulēties un atpūsties… ļoti, ļoti vajag un gribās. Kā ar jums? Iesiet vēro salūtu, Staro Rīga vai kā citādāk atzīmēsiet?

Gribēju ātri pastāstīt par ļoti foršu lietiņu, ko gribēju jau sen, bet nekad vēl nebiju tikusi līdz pirkšanai – caurspīdīgo birstošo pūderi no Kryolan. Iespējams, ka daļa no jums zina šo kompāniju, daļa varbūt par tadu dzird pirmo reizi. Ir tā, ka, manuprāt, par Kryolan zina visi tie, kas grima lietas ir apguvuši kaut kur profesionāli, savukārt plašākām masām Kryolan nemaz nav īpaši populārs.
Kryolan ir zināma kā vācu skatuves grima ražotājkompānija un viņu produkcija tiešām ir lieliska – konsīleru paletes (cik atceros, tad grima skolā izmantojām tikai tās), mazās lūpu krāsu paletes, tonālie krēmi, specefektu pričendāļi u.c.
Es ļoti sen gribēju caurspīdīgo, birstošo pūderi un, kad BB laikā ieraudzīju viņu stendiņu un cenu, kas bija ap 5 LS – nevarēju nepaņemt, jo zinu, ka šis man kalpos ļoti, ļoti ilgi un tiešām ir ļoti forša štelle. 🙂

Pūderim bija trīs krāsu opcijas – balta, mazāk balta un nedaudz bēšīga. Par šo es biju nedaudz pārsteigta, jo man vienmēr bija licies, ka caurspīdīgie pūderi ir balti 😀 Bet te vēl krāsu izvēle iespējama… forši. Beigās tomēr izvēlējos bēšīgo, lai gan pirms tam biju lietojusi tikai balto.
Ja kāds nezina, tad caurspīdīgie pūderi der principā jebkurai ādas krāsai, jo nekādu toni tie sejai nepiedod. To pamatuzdevums ir nostiprināt grimu un matēt seju. Tāpēc nav pārāk lielas starpības, vai tas ir balts vai nedaudz mazāk balts – seja nebūs balta, par to nevajag satraukties.
Un Kryolan pūderis savas pamatfunkcijas veic godam – lieliski nostiprina grimu, matē sejas ādu, bet vajag uzmanīties – ja gribat lietot ikdienā, tad iesaku klāt plānu kārtiņu, lai neveidojas ” cakey” efekts. Bet, ja ir kāda fotografēšanas, tad var droši klāt biezākā kārtā – pārbaudīju, izskatās labi un skaisti un nav maskas efekta.
Mīnuss, kas varētu būt – kā esmu sapratusi, tad cilvēkiem ar jūtīgu ādu varētu būt alerģiska reakcija. Man pašai viss ir kārtībā – izsitumi vairāk kā parasti nerodas un nekādas citas reakcijas neesmu manījusi. 
Protams, ir jāpatur prātā, ka šis ir ražots kā Pro grims, kas ir skatuvei, filmām, foto – pamata mērķauditorija nav īsti ikdienas lietotājs, tāpēc arī sastāvs ir nedaudz smagnējāks un ādai nedraudzīgāks.

Bet kopuma es iesaku uzmest aci Kryolan produkcijai – ne tikai pūderim, bet arī citiem produktiem.
Meklēt var šeit meikaps.lv/.

Vai esat pazīstamas ar Kryolan? Ko esat lietojušas?

Arta

13 Komentāri

 1. Anonymous

  Sastāvs gan nav labs, pirmajā vietā talks. Poras nosprostos. Labāk tad ņemt NYX vai MUFE caurspīdīgo pūderi, tur ir tikai minerāls Silica iekšā.
  Bet iepakojums gan liels 20grami.

  1. Arta

   Piekrītu, ka sastāvs nav no tiem labākajiem, bet šis ir raksturīgi daudzām senām kosmētikas kompānijām, kas tirgū ir jau sen un ir orientētas tieši uz pro grimu – viņi neiet līdzi laikam un sastāvu īpaši nemaina. Tāpēc jau rakstīju, ka var būt alerģija. Man pašai talks neko sliktu nedara, tāpēc varu lietot.

   Ir vel lielāks iepakojums, bet šis jau man šķita liels, tapec ņēmu it kā mazāko 😀

 2. Zanda

  Nebiju iepriekš par viņiem dzirdējusi, bet liekas kaut kas labs. 😉
  Man laikam šāds produkts būtu lieks manā kosmētikas sortimentā, jo diezgan smagnējas lietas ikdienas gaitām negribās lietot, bet uz tādiem liela mēroga pasākumiem nu bieži nesanāk iet.

  1. Arta

   ir, ir labs – es tiešām iesaku pačekot viņu konsīleru paletes – daudz toņi, ar kuriem var gan noslēpt dažāda veida ādas nepilnības, gan konturēt utt. Un kā es nesen uzzināju, tad tos toņus, kas der un patīk, var nopirkt arī atsevišķos iepakojumos.
   Pamatā šo rakstu veidoju ar domu, lai vnk pastāstītu, ka tāds Kryolan ir, jo kā jau rakstā minēju, vizāžisti zina par šo kompāniju, savukārt plašākas masas nē. 🙂

 3. Velvet mimosa

  Es atkal kaut kā ļoti uzmanos no tiem caurspīdīgiem pūderiem, man šķiet, ka tie man izbālina seju un pasvītro ādas reljefu. Bet vispār, es jau sen gribu aizbrautk līdz Kryolan veikalam (es ceru, ka tāds joprojām ir) un apskatīt piedāvājumu, īpaši otas.

  1. Arta

   man atkal tāda problēma ir ar birstošajiem, bet necaurspīdīgajiem pūderiem. Ar kompaktajiem nē, bet tieši birstošajiem. Cik zinu, tad veikals vēl ir, tagad viņiem arī darba laiks ir draudzīgāks, bet kādreiz, bija līdz pieciem un brīvdienās nestrādaja – atceros, ka vajadzēja grima skolai body – art kitu un pilnīgi nācas braukt pusdienas laikā, lai kaut kā to nopirktu 😀

 4. Laura Valuta

  Kryolan pūderis… to lietojusi nēesmu- visu laiku biju uzticīga MUFE HD.. tagad INGLOT stage studio sport – Tieši baltajiem…. Bet no Kryolan man vairāk ir tieši specefektu lietas – ūsas, līmes, asinis, pastas uttt.. tas kas citiem nav. Ah- mana pirmā konsīleru palete ir no viņiem.. un ziniet- esmu sajūsmā- cena pret produktu 10/10 noteikti iesaku 🙂

 5. Vikings

  sāku pētīt mājaslapu 😀 un sāku arī nožēlot, ka izstādē nenopirku kopā ar tevi to pūderi. Domāju, ka ielikšu plānā šī vai līdzīga pūdera iegādi 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *