Secret Santa akcija – piesakies!

Secret Santa akcija – piesakies!

Lai gan šodien galīgi negribas rakstīt neko priecīgu, ņemot vērā traģisko notikumu Zolitūdē, bet tomēr saņēmos un izziņošu detaļas saistībā ar Secret Santa.
Es ceru, ka ne jūs, ne jūsu tuvinieki nav cietuši nelaimē… Bet es izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem, kas ir zaudējuši savus mīļos, tā ir neaprakstāma traģēdija. Un pat trūkst vārdu, lai vēl kaut ko vairāk piebilstu. 🙁

Attiecībā uz Secret Santa es ļoti cītīgi domāju, kā to labāk organizēt – dalīt dalībniekus pa pāriem un tad tie savstarpēji sarunā visas detaļas vai arī taisīt tiešām īstu Secret Santa –  dalībnieki nezina, kas viņiem beigās tomēr sūta dāvaniņas. Šis variants mani nedaudz biedēja, jo tad jums ir jāsūta savas adreses man un tie tomēr ir samērā sensitīvi dati, bet nu, ja jau reiz Secret Santa, tad lai iet tā pa īstam.

Tātad noteikumi:

  • Piedalīties ir aicināts ikviens – gan blogeres, gan lasītājas – nav nekādu ierobežojumu (varbūt pat atradīsies kāds noslēpumainais rūķis, kas vēlas piedalīties? 🙂 )
  •  Vēlamais dāvanas limits ir 5 LS + pasta izdevumi. 
  • Dāvināt var gan ko kosmētisku, gan arī ar grima lietam ko pilnīgi nesaistītu. Kā ieteica Laura V. komentāru sadaļā, tad tas var būt arī kas pašdarināts – galvenais, lai dāvaniņa patiktu pašam un tad es ticu, ka saņēmējam tā arī sagādās prieku. 🙂
  • Pirms pieteikšanās gan aicinu apdomāt, vai tiešām vēlaties piedalīties – lai nesanāk tā, ka jums atsūta, bet pretī neko neuzdāvinat. Tas tomēr būtu nesmuki. 
  • Savas koordinātas – vārdu un pasta adresi sūtiet uz e-pastu, kuru izveidoju speciāli šim pasākumam, lai man nejuktu ar ikdienas meiliem kopā
artasplacexmas@gmail.com 
  • Pieteikumu beigu termiņš ir 29. novembris, piektdiena (ieskaitot) – tātad jums ir nedēļa laika, lai pieteiktos. 
  • Līdz 1. decembrim apkopošu visu dalībniekus un veikšu random izlozi ar to, kurš ir kura Secret Santa. 
  • Centīšos uzreiz (ceru, ka 1. vai 2. decembrī) atsūtīt katram uz e-pastu, no kura tie būs sūtījuši savus pieteikumus, tā cilvēka koordinātas, kam viņam būs jāsūta dāvana.  Līdz ar to, šajās dienās pārbaudiet savus e-pastus, bet ziņu, par to, ka e-pasti ir visiem izsūtīti, nopublicēšu tepat blogā. 

  • Ja kāds ļoti, ļoti nevēlas sūtīt pa pastu, bet satikties pats ar cilvēku, kam tiek veidota dāvana, tad varat man nesūtīt meilā savu adresi, bet gan atsūtiet savu vārdu, pilsētu no kuras esat un, ja iespējams, tad vēl papildus kādu kontaktinformāciju. Ja būs vēl kāds, kas pieteiksies no tās pašas pilsētas un izteiks vēlmi satikties personīgi, tad es jūs abus salikšu pārī un varēsiet paši visas detaļas sarunāt. Ja pārinieks neatradīsies, tad tomēr lūgšu atsūtīt savu adresi.  
  • Atcerieties, ka pasts decembrī strādā lēnāk, tāpēc centieties dāvanu izsūtīt līdz 15. decembrim. 🙂


 Ceru, ka neesmu neko aizmirsusi, ja nu tomēr, tad ziņojiet komentāru sadaļā. Ceru, ka atsaucība būs un vēlēsieties piedalīties. 🙂 
2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *