Lakmē Teknia straight šampūns un balzams, K.style straightener gel – atsauksme

Lakmē Teknia straight šampūns un balzams, K.style straightener gel – atsauksme

Čau!

Šodien pastāstīšu par vēl trim maniem BB 13 pirkumiem, kas visi ir no Lakmē un ir saistīti ar matu kopšanu.

Nekad iepriekš nebiju mēģināju  Lakmē un ja godīgi, pilnībā nenožēloju savu pirkumu. Jau vairakas reizes esmu minējusi, ka man ir pūkaini mati, kurus ir grūti valdīt – tie nav biezi, bet parasti izskatās, ka mati ir tieši tādi, mēdz pinkoties un nav ne īsti taisni, ne viļņaini – kaut kas pa vidu.

Pirmie par, ko gribu īsi pastāstīt ir šampūns un kondicionieris – Teknia Straight shampoo un treatment.

 Abi ir domāti pūkainiem matiem. Principā kondicionieris vairāk ir uz maskas pusi, bet es to izmantoju kā balzāmu. Smarža – nekāda īpašā – vairāk uz tādu salonīgo produktu pusi, bet īpaši ne ar ko neizceļas.
Visforšākais ir efekts – mati tiešām paliek gludāki – neteikšu, ka pavisam, pavisam nepūkaini, bet jūtami un skatāmi “mierīgaki” ir gan. Galos tik ļoti neveļas, tie ir taisnāki un izskatās daudz glītāk nekā pinkas, kas man reizēm mēdz būt pēc citu produktu lietošanas. Galvas ādu arī nepadara niezošu un neizsauc alerģisku reakciju. Mati pie saknēm netiek pieplacināti, tie ir smuki kupli (lai gan šis faktors ir tāds šaubīgs, jo tādi man tie ir gandrīz vienmēr uzreiz pēc mazgāšanas).
Protams, tie nav eko šampūni un sastāvs nav dabīgs, bet uz to šajā reizē es nemaz neceru un pilnībā pieņemu. Un, ja godīgi, tā kā man mati ir liela problēma un tos valdīt ir grūti, tad man nav tik svarīgi, kas ir sastāvā, ja vien tie izskatās samērā pieklājīgi, jo es izmēģinu ļoti daudz ko un maz ir tādu šampūnu un balzāmu, kas man patīk un der.
Trešais, ko nopirku, bija leave-in produkts – K. Style straightener gel.

Gēlu lietoju mitros matos, pavisam mazu piciņu – apmēram pupas lielumā (gribēju rakstīt zirņa, bet man gari mati un lietoju vairāk 🙂 ). Par to spīdumu – nu nez, nekādu īpašo spīdumu pēc lietošanas neesmu pamanījusi, bet pat, ja matus izmazgāju ar citu šampūnu un balzāmu, un pēc tam ielieku šo, tie tāpat ir manāmi “mazpūkaināki” un taisnāki. Lai gan vienreiz biju ielikusi par daudz un tad tie izskatījās lokaināki nekā parasti. 😀 Tam nav fiksācijas īpašību, tā kā nav jāuztraucās, ja ir bail, ka izskatīsies, ka matos kaut kas papildus ir likts. Parasti baidos no “leave-in” lietām, jo šķiet, ka mati līdz ar to arī ātrāk taukosies, bet tā nebūt nav – mati smuki noturās līdz pat nākamajai mazgāšanas reizei bez problēmām. Pēc būtības, šis ir produkts, bez kura var iztikt, bet es tiešām priecājos, ka to iegādājos, jo visi trīs kombinācijā tie strādā lieliski.

Produktus nelietoju katrā mazgāšanas reizē, drīzāk katru otro, jo man ir vēl rindiņa ar citiem produktiem, kas stāv pustukši un ir jāizlieto, jo mani kaitina, ja ir pārāk daudz pudelīšu aizsāktu 😀 Un vēl, nedaudz taupu arī, lai vēl pietiktu šim gadam un nebūtu jāpērk jauni. Mana dīvainā loģika. 🙂

Kopumā, kā jau saprotat, esmu ļoti, loti apmierināta un noteikti iegādāšos atkārtoti. 

Cena: BB 13 laikā par visiem trim samaksāju 12 latus, bet kā saprotu, tad visam bija 50% atlaide. Cenas veikalos nezināšu gan. 

Kur nopirkt? – dažādos skaistumkopšanas salonos, kā arī tajā Frizierservisa veikaliņā, kas ir uz Birznieka-Upīša ielas, vajadzētu būt, ja vien Lakmē vizītkarte nemelo.

Vai esat lietojuši Lakmē produktus? Ja jā, ko vēl varat ieteikt?

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *