Šokolādes izvirtības vannasistabā

Šokolādes izvirtības vannasistabā

Sveiciens!

Diezgan nesen devos uz Ziemassvētku veikalu, kas atrodas Kr. Barona ielā, lai iegādātos vienu lietu dāvanai un ieraudzīju ko tādu, ko man noteikti vajadzēja sev pašai.
Baltās šokolādes un rožu skrubis – mana mīļākā šokolāde ir tieši baltā, man patīk rozes un, ja to apvieno produktā, ko es varu izmantot vannasistabā – hell yeah, man to vajag!! 😀
Iepazīstinu – Mai-Šoko rožu skrubis.

Pirmais, kas mani iedvesmoja bija iepakojums. Piekritīsiet taču, ka tas ir super mīlīgs? Otrais – augstāk aprakstītie iemesli.

Skrubis ir biezas, krēmveida kosnistences un smaržo pēc rozēm. Sastāvā ir gan baltā šokolāde, gan dažādi sviesti, cukurs un kaltētas rožu ziedlapiņas – tas ir tas, ko es spēju izšķirt, nelasot sastāvu.

Tas ir jāuzklāj uz mitras, tīras ādas un jāatstāj uz 10 -15 minūtēm, lai pēc tam noskalotu. Ja godīgi, tad es to uztveru kā produktu divi vienā – masku un skrubi. Skrubis veido uz ādas taukainu kārtiņu (tām meitenēm, kam nepatīk šis efekts neiesaku, bet man savukārt patīk šie eļļainie un taukainie skrubji), bet šajā faktorā es saskatu lielu plusu, jo pēc tam man neprasās uz ķermeņa neko vairāk smērēt – āda ir mitrināta, gan noskrubēta un ļoti maigi pabarota. Īsāk sakot, tādiem sliņķiem kā man, kam nepatīk zieķēt ādu ar 10 dažādiem produktiem pēc dušas – ideāli (jūs laikam jau saprotat no līdzšinējā teksta, ka esmu sajūsmā par šo produktu? :D).

Un tas ir ražots tepat Latvijā, līdz ar to sanāk arī atbalstīt vietējos ražotājus.
Ko gan meitene vēl vairāk var vēlēties… 🙂

Vienīgais mīnuss – mana dušas kabīne pēc tam visa ir rožu ziedlapiņās, jo tās skrubim ir pievienotas bagātīgi un tad nu nākas berzt un skalot, lai no tām atbrīvotos. Bet to es varu pieciest 🙂

Cena bija 4,30 LS, ja nemaldos. Līdz ar to, sanāk arī lieliska dāvana kādai draudzenei 🙂

Bet vairāk par Mai- Šoko var palasīt viņu mājas lapā.

Kopumā – no sirds (ļoti sajūsminātas sirds) – iesaku! 🙂

Lai jauks vakars! 

19 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *