Babē Stop AKN želeja un sejas krēms

Babē Stop AKN želeja un sejas krēms

Sveikas!

Šodien atsauksme, kuru “velku” jau labu laiku, jo nespēju līdz galam noformulēt savu viedokli. Domas mainījās ik pa laikam, jo šie ir produkti, kas ir paredzēti taukaini un problēmātiskai ādai un, ja par Spot control stick man viedoklis bija gandrīz uzreiz, tad ar šiem ir grūtāk, jo ar to, kā tie strādā ar taukainu ādu saprotu, bet kā ar izsitumu daļu – īsti vēl joprojām neesmu palikusi gudrāka, vai tie kā palīdz problemātiskai ādai.

Tātad par vēl diviem Babē produktiem, kas ir manā īpašumā – sejas krēmu un želeju sejas mazgāšanai (šī gan, ja godīgi, jau ir beigusies).

Abi produkti ir domāti ādai, kas ir taukaina un/vai cieš no izsitumiem. Un man tāda tā ir ik pa laikam.

Sāksim ar želeju.
Želeja lieliski attīra ādu no visiem netīrumiem – pēc sejas mazgāšanas āda liekas tiešām tīra, bet kāds mitrinošs krēms noteikti prasās, jo ir sajūta, ka āda ir nedaudz savilkta. Parasti es šo želeju lietoju kopā ar Babē krēmu, ko var redzēt attēlā un šādā komplektā tie strādā lieliski. Āda jūtas tīra un svaiga. Pirku šo BB laikā un tad želejas cena bija 3 LS – par tādu cenu pirktu to atkārtoti, bet tā kā aptiekās tā maksā gandrīz 2,5 reizes dārgāk, tad neko tik ļoti īpašu želejā nesaskatīju, lai par to maksātu tik daudz.
Īsāk sakot, želeja ir laba, pilda savas funkcijas, bet nespēju atrast neko tādu, kas to izceltu starp citiem līdzīgiem produktiem.

Krēms.
Krēms ir ļoti vieglas konsistences, manuprāt, ideāls taukainai ādai, jo nav smags, neaizsprosto poras, iesūcas ādā ļoti ātri, mitrina un finišs tam ir viegli matējošs. Man liekas, ka tas būtu ideāls krēms vasaras laikā iepriekšminēto īpašību dēļ. Ziemā, it īpaši tagad, kad sals kož degungalā, tas var šķist nedaudz par vieglu, bet es to lietoju tāpat gluži vienkārša iemesla dēļ – neciešu neko smagu un pārāk krēmīgu uz savas sejas. 🙂 Krēmu var lietot gan dienā, gan vakarā un tad arī būtu jāpasargā āda no izsitumiem – par šo man grūti spriest, jo mana āda reizēm uzvedas traki un tā mēdz nepakļauties nekādām metodēm (vispār pēc manām sūdzībām par manu ādas stāvokli jūs noteikti domājat, ka man tā ir izcili sliktā stāvoklī, bet tik traki nav – vienkārši cilvēkam, kuram agrāk izsitumi nav metušies, pēkšni āda sāk uzvesties nesmuki, liekas, ka viss – pasaules gals :D), bet želejas + krēma kombinācijas iespaidā, mana āda jūtas labāk, tīrāk un liekas, ka problēmvietas ātrāk sadzīs.
Katrā ziņā – krēmu es gan iegādātos atkārtoti, it sevišķi vasarai, kad negribas neko smagu, bet mitrināšana ādai ir nepieciešama.
Cena varētu būt ap kādiem 17 vai 18 eiro. (redzēju Mēness aptiekā decembrī un pilnīgi precīzu cenu neatceros).

Kopumā, labi līdzekļi taukainai ādai un, ja ir vēlme, iesaku pamēģināt (it sevišķi krēmu) – āda noteikti pateiks paldies 🙂

Kādus līdzekļus sejas attīrīšanai (želejas utt.) jūs ieteiktu taukainas ādas īpašniekiem?

3 Komentāri

  1. Zanda

    Man ziemas periodā vispār seja no kombinētas pārvēršas par sausu un jūtīgu, bet arī vasaras laikā īpaši vairs neaizraujos ar tiem matējošajiem un absorbējošajiem līdzekļiem. Kaut kā sapratu, ka tas seju nedaudz moka, lai arī tā ir kombinēta. 🙂
    Krēms varētu būt labs, tas gan. Tieši šodien aptiekā vēl skatījos uz viņu stendu, bet klāt nepiegāju.. 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *