Divi tūkstoši četrpadsmitais.

Divi tūkstoši četrpadsmitais.

Sveikas!

Iepriekšējā rakstā solīju, ka tas nebūs mans pēdējais 2013. gadā, bet tomēr bija. Neko, tāda dzīve. Diemžēl 30. decembrī saslimu un vēl tagad nespēju pilnībā izveseļoties (līdz ar to Jaungada ballīte bija jāizlaiž 🙁 ), tāpēc kaut ko ātrāk rakstīt nebija vēlmes un spēka.

Bet gribu jums visām novēlēt 2014. – pirmkārt, veselību.

Agrāk man veselības vēlēšana šķita tāda totāla standartfrāze, bet tad, kad sāk parādīties pašai veselības problēmas, tad saprotu, ka tas ir pats svarīgākais, kas cilvēkam būtu jāsargā un jāsaudzē.

Otrkārt, little silly thing called love.

 Lai tā jums ir, lai izdodas atrast un saskatīt, un ļauties tai.

Treškārt, dzīvesprieku.

Lai ir tā iekšējā degsme un dzirkstele, kas pat grūtos brīžos ļauj atrast ko pozitīvu, saskatīt gaismu tuneļa galā un tiekties uz to. 

Un ceturtkārt, protams, lai tie eiro daudz, spoži un čaukstoši pa maku rosās 🙂

Vispār, es jau kādu laiku atmetusi paražu jaunajā gadā veikt kādas apņemšanās, jo zinu, ka tāpat tas nepildīšu, bet, ja kaut ko ļoti gribēšu sākt darīt vai pārtraukt, tad arī jebkura cita diena būs pietiekami laba – tam nevajag 1. janvāri.
Bet bloga sakarā vēlētos 2014. gadā vairāk publicēt dažādus grimus – vismaz es to ļoti gribētu – kā sanāks, nezinu, jo līdz šim mana problēma ir bijusi, ka nespēju tos nofotografēt atbilstoši – krāsas ir neatbilstošas un krietni blāvākas. Ja spēšu izfunktierēt, kā to labot, tad grimu atrādīšanas raksti būs vairāk.
Un otrkārt, gribētu lai mana iedvesmas mūza mani neapciemotu tik kampaņveidīgi, bet gan vienmērīgi visu laiku.

Ja man nav iedvesmas, tad nerakstu tikai rakstīšanas pēc, jo blogs ir mans hobijs nevis darbs. Lai gan mani sirdsapziņa reizēm grauž, ja neesmu kāda laiku rakstījusi – jūtos vainīga un tad iedvesma pazūd vēl vairāk 😀 Kā jūs ar šo cīnaties?

Tādas ir manas pārdomas saistībā ar jauno 2014. – lai jums skaists gads! 🙂

Uz drīzu tikšanos!

Arta

4 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *