Kerastase Chroma Thermique leave-in – atsauksme

Kerastase Chroma Thermique leave-in – atsauksme

Sveiciens!

Lēnām sāku veseļoties un līdz ar to rodas vēlme blogot.
Šoreiz par Kerastase Chroma Thermique leave-in pieniņu matiem, kas ir domāts krāsotiem matiem. Tiek solīts, ka līdzeklis piešķirs spīdumu, aizsargās no karstā gaisa iedarbības, ja tiek lietotas ieveidošanas ierīces, stiprinās un atjaunos matus.

Man ir deluxe sample izmērs – 50 ml, ko saņēmu kā bonusu, jo pasūtīju divus citus Kerastase produktus. Sastāvs, protams, ir kaut kādā man nesaprotamā, ķīmiskā valodā, kurā nemaz nemēģinu iedziļinaties. Pašas varat aplūkot. 🙂

Smarža produktam ir salonu produktiem raksturīga, balta krēmveidīga konsistence, kuru matos ir jāieklāj pēc izmazgāšanas apmēram zirņa lieluma daudzumā.

Manas domas: Godīgi teikšu, neredzu lielu jēgu no šī produkta. Man ir krāsoti mati un matus es parasti žāvēju ar fēnu (karstu gaisu un zinu, cik tas nav labi :D) un nekādu papildus spīdumu vai kādu citu efektu es nespēju saskatīt. Vienīgās reizes, kad mati izskatās spīdīgāki nekā parasti ir tad, kad tos taisnoju ar taisnotāju. Bet es cenšos to nedarīt pārāk bieži, lai nebojātu savus jau tā trauslos matus. Lookfantastic.com cena par 150 ml ir 17.63 eiro – ja es to būtu pirkusi pilnā izmērā par šādu naudu, būtu ļoti, loti vīlusies, jo manuprāt, var atrast līdzīgu produktus daudz draudzīgākā cenu kategorijā. Bet tā kā dabūju kā bonusu pie pirkuma, tad gan jau izlietošu.
Kopumā, ja taisnojat matus bieži ar pannu, tad var apsvērt pieniņa iegādi, jo šādā gadījumā mati izskatās mirdzošāki, bet citādāk varat vilties. Protams, ir jārēķinās ar katra cilvēka matu īpatnībām un struktūru, bet es diemžēl vīlos.

Kāda ir jūsu pieredze ar līdzīgiem produktiem?

3 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *