Pieci www.etsy.com atradumi

Pieci www.etsy.com atradumi

Kad neko negribas darīt, tad mēdzu parakņāties pa ebay, pa dažādiem interneta veikaliem un arī etsy.com. Nolēmu padalīties ar dažiem atradumiem, ko ieraudzīju etsy.com plašumos – pārsvarā viss saistīts ar kosmētiku. Neko neesmu iegādājusies no šiem, bet ļoti kārojas. 🙂

1) The Gourmet Bath house

Mani piesaistīja ar attēlā redzamajām ziepēm, kas man atgādina mūsu pašu Stendera dušas suflē. Atrodas UK, līdz ar to nav papildus nodokļi. Cenas ļoti demokrātiskas.

2)  Tianasoap

Līdzīgs dušas suflē kā iepriekšējā veikalā, ziepes suņumīļiem un visādiem citādiem mīļiem. 🙂 UK. Cenas demokrātiskas.

3) Bohemiq

Ja vien man būtu vanna… Mani piesaistīja tieši šīs – vannas bumbas, kas izskatās pēc mazām kūciņām. Man šķiet, ka katra meitene, kas ir sirdī nedaudz princese, gribētu sev ko tādu. Bet ir arī gan ziepes, gan ķermeņa sviesti u.c. labumi.  UK. Cenas labas.

4) Impulse Cosmetics

Nezinu, cik reāli ikdienā kāda tik košas krāsas izmantos, bet toņi ir super skaisti it visam. Un krāsu intensitāte izskatās lieliska. Vienīgais, atrodas USA, līdz ar to jārēķinās ar nodokļiem, ja pārsniedz 21 eiro. Bet cenas visai labas un piegāde arī.

5)Clippycabin

Ja jums ir, piemēram, Iphone un jums patīk kosmētika, tad jums (man :D) noteikti vajag šo 😀 Ir vēl līdzīgi viņu veikaliņā, bet man vislabāk patika konkrēti šis. USA. Cenas vidējas.

Visas bildes ņēmu no etsy veikaliņu produktu attēliem – tas tā – atsaucei. Un raksts nav nekādā veidā sponsorēts. 🙂
Man visu gribās apmēram tādā kārtībā kā esmu sarindojusi rakstā, bet tos suflē ļoti, ļoti gribu pamēģināt. Jāgaida algas diena 😀

Kas jūs piesaistīja? Esat kaut ko sūtījuši no kāda etsy.com veikaliņa?

10 Komentāri

  1. Arta

   nu, ir tāds veikaliņš ASV kā Belleame (ir man arī atsauksme sen, sen) – visāda pašgatavota kosmētika, bet viņiem piegāde ļoti dārga + vēl nodokļi un izdomāju, ka varbūt var atrast ko līdžīgu etsy.com, tikai Eiropā bāzētu – līdzīgu neatradu, bet uzgāju šos 😀

   Piedod, jūtos vainīga tava maka priekšā 😀

 1. IceCream

  Kā ir ar etsy tirgotajiem produktiem? Mani mulsina tie – hand – made. Par to, kas tur iekšā, vai tiek ievēroti visi kvalitātes standarti un taml? Vai cilvēki, kas visu to gatavo ir speciālisti šajā jomā vai vnk nez kur sagrābstījuši gudrības un mēģina bīdīt biznesu?

  1. Arta

   mhm, apskatījos internetā atsauksmes par impulse – daži swatchi un krāsas fantastiskas, citi nu tā – ne pārāk. bet kopumā samēra pozitīvi.

   jā, ieraudzīju un noškrobījos, ka man nav vannas, līdz ar to kūciņas man iet gar degunu 😀

  1. Arta

   piedod 😀

   bet Tu noteikti padalies ar atsauksmi par paraudziņiem – lai mēs šajā galā uzzinam, vai reāli ir tik smuki kā viņu bildēs 🙂 izksatās gan, ka visas viņu ēnas ir jāklāj ar bāzi, lai nebirtu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *