Nanshy otas – pērļu baltums un putukrējuma maigums

Nanshy otas – pērļu baltums un putukrējuma maigums

Sveiciens februāra viducī!

Šodien pastāstīsu jums par jaunām otām, kas ir ienākušas Latvijas tirgū – proti, Nanshy otas.

Nanshy zīmols ir nosacīti jauns – izveidots 2012. gadā Lielbritānijā. Tiek piedāvātas gan otas sejai, gan acīm, kuras var iegādāties atsevišķi, gan arī dažādi otu komplekti – gan sejai, gan acu grima veidošanai.
Otas man piedāvāja izmēģināt NYX un e.l.f kosmētikas izplatītāji Latvijā – ātri apskatot, kas tās tādas ir (jo iepriekš par šādu zīmolu neko nebiju dzirdējusi) un palasot atsauksmes, sapratu, ka noteikti gribu tās izmēģināt.

Pie manis ir nonākušas divas otiņas – Nanshy slīpā ota sejai Angled Brush un uzacu otiņa Angled Detailer.

Otas ir vidēja lieluma ar baltiem, pērļotiem kātiem, kas ir veidoti no koka. Sariņi visām otām ir sintētiski un draudzīgi vegāniem. Principā daudzi šīs otas salīdzina ar Sigma otām, tikai draudzīgākā cenu kategorijā. Man diemžēl nav Sigma otu, ir tikai MAC, bet ne līdzīgas šīm, tāpēc šo faktoru salīdzināt nevarēšu. Bet es noteikti varu padalīties ar saviem iespaidiem – to gan. 🙂

Sāksim ar lielāko otu – slīpo otu sejai.

Es nezinu, kā jums, bet man liekas, ka ota izskatās ļoti eleganta un man ārkārtīgi patīk gan šīs, gan visu citu otu vizuālais noformējums. Bildēs to īsti nevarēju atspoguļot, bet kāti ir pērļu balti, nevis vienkārši balti.  Un man vājība ir šādas mazas, skaistas detaļas, uz kurām mēdzu uzķerties. Ak mēs, sievietes… 🙂
Otai ir ļoti cieši kopā izvietoti sintētiskie sariņi un tā ir domāta bronzera un vaigu sārtuma uzklāšanai. Ota ir ārkārtīgi mīksta, tā vien gribas tai pieskarties. Ja atceraties, tad savā atsauksmē par Bdellium otām, minēju, ka tās ir tik mīkstas kā kaķa pēdiņas – nu lūk, arī šī ota ietilpst tajā pašā kategorijā.
Lai gan man mēdz būt diezgan smaga roka, ar šo otu es paņemu tik produkta, cik nepieciešams un nesanāk pārspīlēt, lai kā arī manai rokai gribētos. 🙂
Man personīgi ar šo otu vislabāk patīk klāt bronzeri, jo izmērs tai ir lielisks konturēšanas vajadzībām un klājums nesanāk švīkains vai pleķains (arī šādi man ir gadījies, atzīstos). Tā kā otas sariņi ir tik cieši kopā, tad rezultāts izdodas ārkārtīgi vienmērīgs un dabisks. Bet, protams, arī vaigu sārtuma uzklāšanai tā ir lieliska.
 Pēc mazgāšanas ota saglabā savu formu, žūst diezgan ātri un pats foršākais – neviens otas sariņš neizkrita, kā tas mēdz gadīties bieži vien otām (gan dārgām, gan lētām). 

Otra ota, kas ir manā īpašumā, ir uzacu ota – Angled Detailer brush.

Arī šai otai ir sinētiski sariņi. Otu ir ērti turēt rokā, ne par garu vai par īsu. Produktu tā arī paņem tieši tik, cik nepieciešams un sanāk iezīmēt smukas uzacis (lai gan uzacis nav mans lepnums un prieks, bet tomēr).
Teorētiski, es šāda tipa otas esmu izmantojusi, lai uzklātu, piemēram, mitro kontūrlīniju, bet šī ota tomēr ir nedaudz par resnu vai biezu, lai man sanāktu tik smalka kontūrlīnija, kā es gribētu.
Bet otrs variants, kā to var izmantot un kā to arī es darīju, ir – acu ēnu uzklāšana zem apakšējās skropstu līnijas – sanāk gan smuki uzklāt, gan arī nedaudz patušēt.

Kopsavilkums.
Lai gan otas nepirku par savu naudu, tomēr ceru, ka pa šo laiku jau zināt, ka es cenšos rakstīt 100% godīgi – gan labas, gan sliktas lietas, jo, ja es tā nedarītu, tad manam blogam vienkārši nebūtu jēgas.
Tad nu lūk – šoreiz ir tā, ka nav īsti nekā slikta, ko pat pateikt par šīm otām.
Tās ir super mīkstas (veikalā apskatīju un aptaustīju arī pārējās otas), tām ir ļoti draudzīga cena attiecībā pret otu labo kvalitāti, vizuāli skaistas, sariņi ir ļoti sapildīti – cieši kopā (nezinu, kā lai šo pasaka smukāk :D), produktus klāj vienmērīgi un ir piemērotas cilvēkiem, kuriem ir tendence paņemt vairāk produkta nekā vajag (man, piemēram :D).
Šīs divas noteikti nebūs pēdējās otas, kas ir manā īpašumā no šī zīmola. Īsāk sakot, es noteikti, noteikti iesaku apskatīt, pataustīt un pamēģināt – tiešām ir tā vērts.

Cena:
Visas “lielās” otas -respektīvi, sejai domātās – 10.95 eiro.
“Mazās” – acīm paredzētās – 6.95 eiro
Ir nopērkami arī otu komplekti: 5 sejas otas – 45 eiro, 7 acu otas – 35 eiro.

Kur nopirkt? 
http://www.nyxcosmetics.lv vai arī viņu veikaliņā Nometņu ielā 6, Rīgā.

Arta

20 Komentāri

  1. Arta

   o jā, “gribas” stāvoklī prāts atslēdzas 😀 bet nu, godīgi teikšu, šīs ir tā vērtas arī “negribas” stāvoklī. Es vispār reti sajūsminos par kosmētiku vai kādiem līdzekļiem, bet šīs tiešām ir sajūsmas vērtas. 🙂

  1. Arta

   man šķiet, ka katram ir kaut kādas savas lietas, produkti, uz ko ir vājības. Man piemēram, ir liela mīlestība pret jebkāda veida acu otiņām, tonālajiem krēmiem un matu kopšanas produktiem 😀

   Bet es tev kādreiz varu izstāstīt, kas un kā ir lietojams no taviem otu krājumiem 🙂

   Bet šīs ir skaistas, jā. 🙂

  1. Arta

   nu… ebayā var atrast kopijas gandrīz visam 😀

   es nevaru spriest par šo konkrēto ebay otu kvalitāti, bet tā kā pamēģināju šīs, tad varu teikt, ka ir labas. tiešām. un kā jau es minēju rakstā, es to nesaku tikai tāpēc, ka man iedeva tās notestēt – ja man kāds pateiktu, ka tev ir jāraksta tikai labas lietas, tad es uzreiz pateiktu “nē”. 🙂 Bet šoreiz tiešām neko sliktu par šīm divām konkrētājām otām nevaru pateikt.

   starp citu, ir arī oficiālā mājas lapa http://nanshy.com/.

 1. Signe R

  Man arī ir divas Nanshy otas- round buffer ota un blending acu ēnu ota. Drīzumā centīšos padalīties savos iespaidos, bet kopumā patīk. Lielā ota ir superīgi mīksta, ir doma iegādāties vēl kādu no šīm. 🙂

 2. Zanda

  Tieši skatījos un domāju par šīm otām, kad biju iegājusi viņu mājas lapā, bet tad vēl uzrādījās, ka tās būs pieejamas drīzumā.
  paldies par atsauksmi. Liekas, ka labas! Kādu jau noteikti gribēšu izmēģināt 🙂

 3. Pingback: Nanshy jaunumi – jaunas otas un kosmētiskais sūklītis | Arta's place

 4. Pingback: No kolekcijas: manas mīļākās otas ikdienā | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *