Lush Strawberry Feels Forever masāžas “klucītis” :)

Lush Strawberry Feels Forever masāžas “klucītis” :)

Sveikas!

Pirms kāda laika rakstīju par Lush Sympathy For The Skin roku krēmu un minēju, ka ar to kopā saņēmu arī zemeņu massage bar.

Centīšos īsi pastāstīt par šo brīnumu, bet sākšu ar bildēm.

Klucītis (piedodiet, es nespēju izdomāt labāku vārdu šim 🙂 ), kā redzat, ir zemenes formā un tiešām smaržo nedaudz pēc zemenēm, nedaudz pēc končām, košļenēm un putukrējuma. Diezgan salda, bet ļoti patīkama smarža. Es to izmantoju kā ķermeņa losjonu pēc dušas, kad gribas sajusties nedaudz meitenīgi un prāts velk uz rozā lietām un sajūtām. 
Saskaroties ar ādas siltumu, zemene sāk nedaudz kust un to var viegli iemasēt ādā. Iesūcas ātri, neatstāj lipīgu vai nepatīkamu sajūtu, liekot vien ādai smaržot burvīgi un saldi. 
Vispār es neesmu pārāk liela izteikti saldo aromātu cienītāja, bet šajā smaržu kombinācijā ir kaut kas, kas man ļoti patīk. 
Zemeni es turu slēgtā plastmasas traukā, lai tai netiktu klāt ne mitrums, ne siltums. 
Es gan neesmu droša, vai to var iegādāties atsevišķi, jo Lush mājas lapā to neatradu. 
Bet, lai būtu lielāka skaidrība – es to saņēmu šajā dāvanu komplektā, kas ir redzams attēlā.
attēls no lush.co.uk
Diemžēl arī dāvanu komplektu Lush e-veikalā neatradu, bet veikalos uz vietas noteikti ir pieejams. 
Rezumē: Man ļoti patīk un galvenokārt smaržas dēļ, jo kā losjons zemene savas funkcijas veic labi, bet īpaši neatšķiras no citiem labiem losjoniem ar līdzīgām īpašībām.
Esat pazīstamas ar zemeni? Un kāda vispār pieredze ar Lush dāvanu komplektiem? Mani vienmēr tie piesaista, jo pārsvarā ir jauki noformēti un, lai gan parasti ir arī rakstīts, kas ir iekšā, pat dāvinot kādam, man gribas, lai cilvēks ātrāk atver, jo es pati gribu uzzināt, kas īsti ir iekšā un kā tas izskatās. 😀 Varbūt mazliet dīvaini, bet tāda nu es esmu. 🙂 
Lai jums super jaukas brīvdienas! 🙂 
Arta

12 Komentāri

 1. Una

  Es ar Lush kaut kā neesmu sadraudzējusies pagaidām, pēc 4 produktu lietošanas.. Bet kaut kā gribas dot vēl vienu iespēju un domāju tieši par šiem cietajiem losjoniem..
  Pēc Tava apraksta izklausās, ka smaržo līdzīgi Tanya Burr lūpu spīdumiem – tiem ir tāds ārkārtīgi garšīgs konču/zemeņu aromāts. 🙂
  Vēl domāju izmēģināt masāžas klucīšus un varbūt kaut ko no viņu dekoratīvās kosmētikas..

  1. Arta

   man arī nav tā, ka viss, ko mēģinu no Lush, man patiktu. Ir produkti, kuros esmu vīlusies, bet ir arī dažas pērles, kas tiešām patīk.

   No dekoratīvās mēģināju tikai lūpu krāsu – nepatika un beigās izmetu ārā, jo totāli nesapratu to produktu. Citu neko no dekoratīvās neesmu mēģinājusi. Gribēju tonālo līdzekli, bet, pamēģinot veikalā, mani nepārliecināja, diemžēl.
   Bet mana mīļākā dušas želeja, Rose Jam, tiešām ir fantastiska, tikai žēl, ka limited edition un jāgaida līdz Ziemassvētkiem. 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *