Max Factor Excess Volume Extreme Impact tuša – atsauksme

Max Factor Excess Volume Extreme Impact tuša – atsauksme

Sveikas!

Ir meitenes, kam patīk kolekcionēt skropstu tušas – respektīvi, apritē var būt kādas piecas un vēl piecas krājumos. Es gluži neesmu no tām – man parasti ir viena, maksimums divas skropstu tušas, kuras tad arī cītīgi lietoju. Man ir citas atkarības, piemēram, acu ēnas.  🙂
Bet mana tuša bēdīgi rādīja iztukšīša stāvokli un nācās meklēt jaunu. Izšķīros par labu Max Factor jaunumam Excess Volume Extreme Impact Mascara. Gluži vienkārši, jo jaunums un izskatījās interesanta.

Kādam mūsmājās patīk Hello Kitty, tāpēc kaķenīte šoreiz arī prezentē skropstu tušu. 🙂 Pašai viņai ar skropstām – nu tā – nekā… 🙂 🙂

Šī tuša ir interesanta, jo tai ir veselas divas birstītes – viena ir bāzes kārta, kurai būtu jākuplina skropstas, savukārt otra ir melna laka, kas paspilgtina melno tušas toni.

Iepakojums ir diezgan liels un masīvs, kas man pirmajā brīdī iepatikās, jo likās, ka tieši šis aspekts to atšķir no citām tušu māsām.
Birstītes katrai tušas kārtai ir atšķirīgas – bāzes kārtai tā ir silikona, savukārt virskārtai tā ir jau ierastajā formā.

Bāzes kārtas birstīte
Virskārtas birstīte

Ražotājs sola, ka skropstas būs biezas, kuplas, super tumšas un tām būs neliels “mitro skropstu” efekts, kā arī tuša turēsies visu dienu. Jānoņem ir ar kosmētikas noņēmēju, kura sastāvā ir eļļa.
Lietošana: uzklāj pamatkārtu trīs kārtās, neļaujot tai nožūt klāšanas gaitā, pēc tam uzklāj “laku” tumšākām skropstām un aizsardzībai no biršanas un smērēšanās. Arī laka ir jāklāj kamēr tuša vēl nav pilnībā nožuvusi.

Manas domas: Godīgi teikšu, ka ķēpas vairāk nekā tā prieka un efekta. Un tagad paskaidrošu, kāpēc.

Kas man nepatīk:

 • Man nav iebildumu pret silikona birstītēm, bet pašas birstītes ir samērā īsas un neparocīgas, kas apgrūtina uzklāšanu, kā arī lielāka iespēja nosmērēt ādu ap acīm.
 • Pamatkārta, kurai būtu jākuplina skropstas neko īpaši nekuplina. Un skropstas ir obligāti jāatloka, citādāk skats vispār nekāds. Varbūt ar garākām skropstām ir citādāk. Sākumā domāju, ka varbūt varēs miksēt un dažreiz iztikt tikai ar pamatkārtu, bet nekā.
 • Virskārta savukārt saķepina skropstas, bet tomēr uzlabo situāciju un skropstas izskatās kuplākas. Mitro efektu gan nemanu, bet to man arī pārāk diži nevajag.
 • Obligāti ir nepieciešams kosmētikas noņēmējs uz eļļas bāzes, citādāk mocīsieties 5 minūtes un rezultātā būs sarkanas, samocītas acis, uz kurām joprojām būs tušas paliekas. Man sākumā nebija, nācās speciāli pirkt. 

Kas man patīk: 

 • Tuša tiešām turas visu dienu un nebirst itin nemaz. Pašās dienas beigās nedaudz smērējas, bet ļoti minimāli. 
 • Ja kārtīgi piestrādā, tad beigās var iegūt tīri glītas skropstas. 

Kā redzat, tad mīnusu šoreiz ir vairāk nekā plusu, bet atrādīšu vēl uz acīm, lai pašas varat spriest.

 Lielākajā attēlā ir redzamas skropstas pēc darba dienas un fotografēju es pašā vakarā – kā redzat, tad nekas nav nobiris. Apakšējie divi ir uzņemti citā reizē, tikko pēc uzklāšanas un likts šeit ir krietni vien daudz kārtās.
Kā redzat, tad it kā jau nekā slikta nav, bet man ir bijušas tušas, kuras neprasa tik daudz piepūles uzklāšanā un efekts ir bijis labāks. Tušu izlietošu, bet atkārtoti nepirkšu.

Esat mēģinājušas šo tušu vai kādu no Max Factor tušām?

6 Komentāri

 1. Laura Valuta

  Pētiju to tušu un vēl no max factor meitenes uzzināju, ka obligāti jālieto pareizā secībā, savādāk to tušu var arī nedabūt tā viegliņām nost 🙁 Sabijos un kkā neprasās adrenalīns pie spoguļa ar kosmētikas noņēmēju 😀

 2. Zanda

  Es daudz kur biju skatījos, ka šī tuša nepatīk tikpat loti kā Miss Manga no L`Oreal bet man tā patika. Man īsti nepatīk tā divu pušu ideja, jo man tuša kura kalpo labi ar vienu birstīti un dod cienījamu, atliektu un smuku efektu 🙂

  1. Arta

   nu, es arī vīlos šajā divu birstīšu konceptā, jo aizņem dubultdaudz laika no rīta, kā arī man likās, ja nu ražotājs ir uztaisījis divas birstītes, tad iemesls tam ir, ka tur ir kāda supertehnoloģija un manas skropstas izskatīsies amazing. Jo liekas, ka kam tik daudz resusrsus tērēt un veidot divas birstītes, ja rezultāts ir tāds viduvējs. Bet nu izskatās, ka Max Factor šoreiz tiešām ir veltīgi tērējuši resursus veltīgi, lai gan es saprotu koncpetu un virzienu, kurā viņi ir centušies doties, bet šoreiz var teikt “fail”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *