Sleek Face Contour Kit – jā un nē mazā kastītē

Sleek Face Contour Kit – jā un nē mazā kastītē

Čau, čau!
Vispār nebiju domājusi vairs šondēļ rakstīt, bet ko darīt, ja iedvesmas mūza apciemo – ir jāraksta. 🙂
Pirms kāda laika pasūtīju šo un to no Sleek un šoreiz padalīšos ar vienu savu guvumu – komplektu sejas konturēšanai. Pasūtīju arī uzacu kitu, (ar kuru gan nedaudz nofeiloju) kā arī neitrālo toņu acu ēnu paleti. Ir interese dzirdēt arī par tiem?
Komplekti ir dažādās toņu intensitātēs – es sev paņēmu toni Light, jo esmu gaiša meitene gan ziemā, gan vasarā. 🙂
Komplektā ir matēts pūderveida produkts konturēšanai un mirdzošs izgaismošanai. 
Lai gan iepakojumā abi produkti izskatās diezgan pigmentēti, tomēr uz ādas tie klājas samērā viegli un ir diezgan grūti pārspīlēt. 
Konturēšanas pūderim tomēr ir nedaudz sārts apakštonis un šī iemesla dēļ esmu nedaudz vīlusies (var redzēt swatchā), jo gribēju tādu, kuram nav šī siltā apakštoņa. Bet, protams, lietot var – man ir bronzeris no Max Factor, kam tonis ir tieši tāds pats, tikai Max Factor ir mirdzošs. Un es gribēju kaut ko citu.
Bet, ja jāizvēlas, tad ikdienas lietošanai šis ir labāks, jo ir matēts. 
Savukārt izgaismotājs ir burvīgs. Lai gan produkta attēlā tas izskatās zeltaini rozīgs, tomēr uz ādas uzklājot, pazūd šis dīvainais tonis. Toņa ziņā uz sejas man tas nedaudz atgādina Benefit High Beam sausā veidā. Izgaismotājam ir mazi, smalki šimmerīši un nav sajūta, ka ir uzgāzta uz sejas spīguļu kaudze. Klājot ar viegliem otas vilcieniem, var iegūt skaistu mirdzumu nepieciešamajās vietās. Tiešām lielisks izgaismotājs.
Rezumē: Neesmu sajūsmā par konturēšanas pūderi toņa ziņā. Bet kvalitātes joma viss ir kārtībā – arī cilvēkiem ar smagāku roku būs grūti pārspīlēt. Manu vilšanos konturēšanas pūderī atsver lieliskais izgaismotājs, kurā iemīlējos uzreiz pēc pirmās lietošanas. 
Tā lūk – nedaudz dalītas domas, bet kopumā man patīk. 
Cena: 7.99 eiro no www.sleekmakeup.com (es gan noķēru atlaides un tad cena bija pavisam laba 🙂 )

8 Komentāri

  1. Arta

   ok, uzacu kitu safočēju jau, tā ka atsauksmi uztapināšu tuvākajās dienās 🙂

   piegāde bija apmēram virs 2 eiro – 3 eiro, arī iepriekšējā reizē, kad sūtīju, bija līdzīgi. Tā kā ļoti laba cena 🙂

 1. Zanda

  Man šis tonis vēl derētu, bet ar tāds nevis konturēšanai, bet gan tāds bronzing efektam 😉 neko neesmu no sleek mēģinājusi, bet ir lietas, kuras noteikti gribas pamēģināt 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *