MUA lūpukrāsas un lūpu tintes – manas domas

MUA lūpukrāsas un lūpu tintes – manas domas

Sveikas!

Ceru, ka visiem ir superjaukas Lieldienas un pienācīgi izbaudāt silto laiku. 🙂 Es tā pa mierīgo – mājās un ar foršām pastaigām, jo ļoti, ļoti gribējas vienkārši atpūsties, neko daudz nedarīt un neiespringt, kas arī ir izdevies.
Bet izmantoju brīvās dienas un centos šo to safotografēt blogam uz priekšdienām, kas noveda līdz tam, ka divas reizes pārfotografēju produktus, jo, redz, apskatot datorā “pirmā porcija” īsti nepatika 😀 Vai jums tā arī ir gadījies?

Dažas no jums vēlējās uzzināt vairāk par MUA lūpu produktiem, tad nu īsi pastāstīšu un centīšos atrādīt bildēs.

Stāsts ir par divām vienmārciņas lūpu krāsām Shade 6 un Shade 3, kā arī lūpu tintēm toņos Fabulicious un Fruitalicious.

Lūpu krāsas:

Man īsti bildēs neizdevās noķert Shade 3 toni – tas ir nedaudz vairāk rozā, tāds kā fuksijīgāks, bet kaut kā fotoaparāts un gaisma mazliet pabalināja to toni.

Abas lūpu krāsas īpaši nesausina lūpas (man ir bijušas arī vairāk uz nude pusi lūpu krāsas no MUA – tās bija krietni vien sausākas), turās pāris stundas, ja īpaši neēd un nedzer – nekas izcils, bet par tādu naudiņu es arī neprasu 8 stundu noturību. Pigmentācijas ziņā Shade 3 ir sedzošāka nekā Shade 6.

Tomēr Shade 3 ar manām lūpām labāk sadzīvo, jo shade 6 ir tendence izcelt visus nesmukumus, lai kā es arī pirms tam censtos mitrināt lūpas. Un arī 3. tonis man krietni vien labāk šobrīd patīk, jo ir spilgts, pavasarīgs un atsvaidzina seju. Ja jums ir lūpas, kas necieš no pastiprināta sausuma, tad arī ar sesto toni nevajadzētu būt problēmām – man diemžēl ir ļoti sausas lūpas, lai gan daru visu, lai tā nebūtu.
Pieminēšu arī faktu, ka man dabiski ir ļoti pigmentētas lūpas līdz ar to shade 6 man izskatās tumšāk nekā citiem tas varētu būt (tas tā FYI 🙂 ). Bet nu, es domāju, ka apmēram var saprast, kas un kā ar šiem diviem toņiem.

shade 3

shade 6

Kopumā: Man patīk – nekas wow, bet cena laba, izpilda visas funkcijas, kas vienkāršai lūpu krāsai būtu jādara. Protams, kā saprotat, tad Shade 3 ir mans absolūtais favorīts.

 Lip Stains – lūpu tintes:

Pirmkārt, godīgi teikšu, sajūta tāda it kā lūpas krāsotu ar flomīšiem. 🙂 Es bērnībā mēdzu piebāzt flomāsterus pie mutes un lūpām un, lietojot šos, man uzreiz bija tāds bērnības flashback, jo smaržas un sajūtu ziņā – ļoti līdzīgi.

Toņi: Kā redzat, tad Fruitalicious (turpmāk tekstā saukšu par tumšāko toni, citādāk noteikti samežģīšos rakstot nosaukumu vēlreiz 🙂 ) uz manām lūpām izskatās sarkans un man, ja godīgi, nepatīk tieši šis sarkanais tonis komplektācijā ar mani.
 Gaišākais tonis ir jau mierīgāks, dabiskāks un man pieņemamāks, lai gan patiesībā tas izskatās par pustonīti tumšākas nekā šajā bildē, jo centos tā un šitā – kamera gribēja rādīt tieši tik gaišu toni un ne citādāk.

Negatīvais: 
Lietošana ir visai amizanta – ja ar apakšējo lūpu viss kārtībā un uzkrāsot var pieklājīgi, tad ar augšējo lūpu man sākas joki – man tā ir maza un nākas krāsot ar pašu flomīša (piedodiet, tas ir vienīgais vārds, kādā man gribas šos dēvēt) galu, kur krāsas nav tik daudz un lai man tas neaizņemtu mūžību, nākas šķobīt lūpas uz visām pusēm, lai kaut kā nokrāsotu ar sānu daļu tomēr.
Un man arī nepatīk ne garša, ne sajūtas, ja neuzklāj lūpu balzāmu vai spīdumu pa virsu – ķīmiski un sausinoši.

Pozitīvais:
Tie tiešām turās uz lūpām. Protams, dienas beigās vairs nebūs tik spilgti, bet pigments būs palicis pavisam noteikti. Nav nepieciešams lūpu zīmulis – ar flomāstera galu var lieliski piekoriģēt lūpu līnijas un kontūras un tādas tās arī paliek – nekas neizplūst un nepazūd.

Kopumā: Kad īsti nezina, ko teikt, tad parasti saka “interesanti”… Nu lūk, interesanti produkti, bet diez vai atkārtoti pirktu tieši viena aspekta dēļ – pārāk atgādina flomāsterus ar visām no tā izrietošajām sekām (smarža, savelkošā sajūta).

Tā lūk. Nesanāca īsti īsi kā sākumā solīju, bet es jau vispār nemāku īsi rakstīt. 🙂
Ceru, ka kaut kādu lielāku skaidrību ieviesu, bet ja tomēr nē – tad vienkārši: Shade 3 – iesaku 😀

Lai forša darba nedēļa! 🙂

16 Komentāri

 1. scentivory

  Nu jā, interesanti! haha, paldies, ka padalījies!
  Arī ik pa laikam iedomājos, ka varētu šos pasūtīt, bet nu vairs nē.
  Par to atkārtoto pārbildēšanu – man tā ir katru reizi, kad cenšos sabildēt kaut ko ne tik saulainā un gaišā laikā. Vienmēr pēc tam apskatos datora ekrānā un konstatēju, ka krāsa vai fokuss ir aizgājis galīgi garām. Tāpēc cenšos iespēju robežās bildēt saulainā laikā.

  1. Arta

   nē, nē, šitos tiešām nevajag, ja vien nav vēlme nogaršot flomāsterus 🙂 🙂

   hehe, man atkal otrādāk – es nemāku bildēt saulainā laikā, jo parasti vienīgais laiks, kad varu bildēt ir vakaros pēc darba un tad izmantoju ārējo zibspuldzi un dažreiz papildus gaismas. Un šoreiz nopriecājos, ka saule, gaisma – blogera sapnis un tā – būs forši, bet rezultātā visas krāsas “noēdās” 😀

 2. Elīna

  Es varētu sarakstīt stāstu par bildēšanas feiliem, piemēram, sabildējot nagus, pēc tam skatoties bildes, redzu, ka pielipis kāds puteklis vai izļepājusies laka.. Pie lūpām bieži vien kkādi krikumi vai melnumi salīp. 😀

  1. Arta

   o jā, un trakākais, ka šķiet, ka pirmo reizi jau tā esi centies un tā vilšanās sajūta, ka viss pa jaunam jādara… 😀 man tā kā ir kaķis mājās, kas ļoti met spalvu, tad bieži vien pamanu, ka pie produkta pielipusi kāda pūka un tas, protams, notiek tikai pēc tam 😀

  1. Arta

   shade 3 ir forša 🙂 par acu ēnām – man nav bijušas mono ēnas – neko nevaru komentēt, bet undressed un undress me too paletes gan – vairāk gan lietoju undressed, bet tas ir ļoti individuāli, kura nu katram labāk patīk. kvalitātes ziņā – nesūdzos. 🙂

  2. Zanda

   Mn Undress Me Too bija kautādas briesmas ne palete. Toņi jau smuki, bet tā kvalitāte dikti piekliboja, jo nespēja pat ar visu labo bāzi noturēties normāli 3 stundas.. Domāju man bija kāda brāķēta palete vai vienkārši ne man šī palete ir domāta 🙂

   Tas Shade 3 ļoti patīk, tik žēl, ka lūpenītēm nav smukie nosaukumi 🙁

  3. Arta

   salīdzinot ar undressed (melno paleti), undress me too man ir ļoti mazlietota, jo arī kaut kā neaizgāja un tieši kvalitātes ziņā liekas, ka sliktāk iztušējas. bet esmu arī dzirdējusi pilnīgi pretējus viedokļus, ka undress me too labāk patīk nekā undressed. laikam katram savs 😀

   jā, interesanti nosaukumi nekaitētu 🙂

  4. Arta

   nu jā, gandrīz vai 😀 principā, ja sagaida kādas atlaides vai bezmaksas piegādes akciju, tad cenas tām nav tik lielas, lai nepaņemtu abas. vai arī vnk ņem to, kura labāk patīk un klausi sirdij 😀 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *