Sleek Brow Kit – mans fail

Sleek Brow Kit – mans fail

Sveiciens aprīlī!

Beidzot ir pienācis viens no maniem mīļākajiem gada mēnešiem – aprīlis un mīļš man tas ir gluži viena iemesla dēļ – tas ir mans dzimšanas dienas mēnesis. Jā, nedēļas beigās kļūšu par vienu gadu vecāka. Un ar katru gadu man gribas svinēt dzimšanas dienu aizvien mazāk un mazāk – laikam ir klāt TAS vecums 😀

Man ir aizdomas, ka šis būs mans vienīgais ieraksts šonedēļ, bet ar mani jau neko nevar zināt. 😀

Šoreiz ātri centīšos pastāstīt par nākamo Sleek produktu, ko pasūtīju un ar kuru smagi nofeiloju pašas vainas dēļ.  Bet nu, cik nu objektīva man tā atsauksme šoreiz būs – tas ir  cits jautājums. Tātad Sleek Brow kit.

 Produkts sastāv no divām daļām – krēmveida līdzekļa uzacu aizpildīšanai un pūderveida – nostiprināšanai. Klāt nāk arī divas mini otiņas un maza pincetīte.

Produktam nav itin nekādas vainas – uzacis var tiešām skaisti aizpildīt un iezīmēt. Izmēģināju otiņas – tās gan nekam neder, pinceti neaiztiku, jo nemāku neko darīt ar tik mazām lietiņām – esmu pārāk neveikla.
Bet mana kļūda ir tonis – es nezinu, kādā prāta aptumsuma brīdī es iedomājos, ka man derēs tonis Light un savu fail es sapratu tikai pēc tam, kad biju jau veikusi pasūtījumu un tad jau vairs neko nevarēja izdarīt. Manas uzacis noteikti ir tumšākas nekā šis tonis, tāpēc uzklāju, izmēģināju un diezgan ātri arī notīrīju.
Un tā kā man vismaz pēc izmēģināšanas, līdzeklis patika, tad ir tikai divtik lielas dusmas pašai uz sevi 😀

Tā lūk, reizēm gadās ar iepirkšanos internetā.

Vai jums kādreiz ir sanācis līdzīgi?

Nākamais raksts būs par Sleek Au Naturel acu ēnu paleti – tā prasa nedaudz ilgāku laiku, lai izmēģinātu 🙂

8 Komentāri

 1. scentivory

  Tonis tāds stipri silts, man jau liekas, ka pat gaišajām meitenēm un blondīnēm nav tik siltas uzacis… 🙂 Man arī vienmēr baigā problēma atrast piemērotu toni uzacīm, jau cik gadus mēģinu..

 2. Zanda

  Šis tonis derētu pavisam, pavisam gaišām meitenēm, un tādām, kurām praktiski uzacis nav redzamas, tad šis būs tieši laikā, jo iekrāsojot tās, būs manāms tas dabīgums 🙂

 3. Sabīne

  Cik labi, ka uzrakstīji atsauksmi, jo es arī šo taisījos sūtīt, bet tagad skaidrs, ka šis man ir pārāk silts tonis. Uzacu ziņā pieturos pie pelnu toņiem.
  Es iesaku pamēģināt catrice brow set, gaišais tonis ir kārtīgām blondīnēm, bet tumšākais ir tāds gandrīz asfalta tonis, taču abiem ir vēss apakštonis, vismaz, cik es saprotu.

 4. Arta

  jā, es meklēju ar vēsu apakštoni, bet kāpēc es izdomāju, ka šis tāds varētu būt – ei, nu sazini. Bet vismaz prieks, ka kādam noder, lai nesanāk pieļaut to pasu kļūdu, ko es 🙂

 5. Elīna

  Es jau ilgāku laiku uzacīm lietoju pelnu toni no vienas Avon paletes. Kad beigsies, sameklēšu kādas acu ēnas no Catrice vai Inglot. Arī man vairums no piedāvātajiem uzacu “kitiem” ir pārāk silti.

 6. Ilze

  Man ir jautrāk, es katru reizi domāju, kādu toni man uzacīm labāk likt, jo mati ir blondi, dabīgi uzacis ir gaišas un tie brūnie toņi man galīgi nepiestāv, tāpēc krāsoju uzacis grafīta tonī un uzlieku pa virsu kaut ko no tiem brūnajiem, vienalga nav filings ka butu pareizi 😀 Mati kad ataug ( tie ir latviesu pelēkā krāsa) tad uzacis izskatās vel savādāk:D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *