Smiltsērkšķu spēks matu maskā

Smiltsērkšķu spēks matu maskā

Sveikas!

Ceru, ka labi pavadījāt garās maija brīvdienas. 🙂 Tā kā laiks bija nemīlīgs, tad lielākoties dzīvojos pa māju – laiskojos, gulēju, cepu plātsmaizes, skatījos seriālus – nu tā – ļoti laiski un slinki. Bet arī tādas brīvdienas ir foršas un reizēm vajadzīgas. 🙂 Un blogā galīgi arī nekas nerakstījās, bet manīju, ka blogkolēģes ir diezgan daudz rakstījušas, tāpēc gan jau trūkumu neizjutāt. 🙂
Tā kā aprīlī diezgan daudz ko iepirku, tad maijā nekādus skaistumpirkumus neplānoju (ja neskaita pāris lietas, kuras bija beigušās un jau iegādājos) – ceru, ka man arī izdosies pieturēties pie šī solījuma sev. 🙂
Bet šoreiz neliela atsauksme par Natura Siberica smiltsērkšķu matu masku, kuru uzdāvināja draudzene. Ar Natura Siberica ir tā, ka man tuvumā nav neviena viņu veikala, līdz ar to neesmu pazīstama ar viņu produkciju – šī ir mana pirma iepazīšanās un teikšu, ka visai veiksmīga.

Es negribēju pārrakstīt to, ko sola ražotājs, tāpēc nofotografēju cerībā, ka varēsiet salasīt. Tāpat ar sastāvu (uzklikšķiniet uz bildes, lai palielinātu).

Matu maska ir mitrinoša, kas ir tieši tas, kas ir vajadzīgs maniem garajiem un salīdzinoši sausajiem matiem.

Maska ir pabiezas konsistences ar izteiktu smiltsērkšķu aromātu, kas saglabājas vēl labu laiku pēc mazgāšanas. Man smiltsērkšķi negaršo nekādā veidā, bet ar smaržu varu sadzīvot.

Matus mazgāju ik pārdienu un masku lietoju katru otro mazgāšanas reizi – sanāk apmēram 2 reizes nedēļā.

Iedarbība uz maniem matiem: Man ir izteikti pūkaini mati un pēc katras reizes, kad lietoju masku, tie ir gludāki un vieglāk savācami. Jāpiemin, ka arī nedaudz spīdīgāki. Un, protams, smaržo pēc smiltsērķšķiem vēl vismaz veselu dienu. Masku atstāju matos apmēram 15 minūtes.  Man patīk rezultāts un noteikti ieteiktu masku nogurušiem, sausiem matiem, kam ir nepieciešama papildus palīdzība.

Ja jums nav sausi mati, tad, manuprāt, maska varētu būt nedaudz par smagu un veicināt ātrāku matu taukošanos, jo pat es ar saviem matiem pamanu, ka nevaru “izbraukt” ar trešās dienas matiem un tie ir jāmazgā otrajā dienā.

Kopsavilkumā: Spēcīgas iedarbības maska, kas palīdz sausiem matiem un ieteiktu izmēģināt meitenēm, kam ir pūkaini, grūti valdāmi mati.

Esat mēģinājušas šo masku? Vai ir vēl kāda Natura Siberica matu maska, ko varat ieteikt?

9 Komentāri

 1. Laura

  NS produkcija ir arī drogās, bet šādu neesmu tur manījusi. Izskatās jau laba. Man patīk viņu šampūni un kondicionieri, it īpaši sērija krāsotiem matiem un neitrālais šampūns jūt. galvas ādai. 🙂

  1. Arta

   būs jāpaskatās Drogās – biju manījusi tur, bet nekas īsti nepiesaistīja…

   Krāsotiem matiem būs nākotnē jāpamēģina.

   Bet šī tiešām laba – šodien staigāju un priecājos par saviem spīdīgajiem un vizuāli dzīvīgākajiem matiem visu dienu 😀 (cik narcistiski no manas puses :D)

 2. Pingback: 2014: Pirmā pusgada favorīti | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *