Make Up For Ever Lift Concealer

Make Up For Ever Lift Concealer

Sveikas, dārgās dāmas!

Ik pa laikam apskatos, pēc kādiem atslēgas vārdiem tiek atrasts mans blogs un esmu ievērojusi, ka nereti tie saistās ar MUFE produktiem, kas ir samērā paradoksāli, jo par tiem es rakstu ļoti reti. Tāpēc nolēmu situāciju nedaudz palabot un izveidot atsauksmi par manu šī brīža konsīleri – MUFE Lift Concealer.

Man konsīlerim ir divas prasības – lai nesakrājas acu rieviņās un nomaskē manus tumšos lokus. Diezgan vienkārši, ne? Bet izrādās, ka tad, kad pienāk pirkšanas brīdis, tad manām prasībām atbilstošu nemaz nav tik viegli atrast. Esmu mēģinājusi dažādus Drogu klāsta konsīlerus – gan dārgākus, gan lētākus un vienmēr ir kaut kas, kas man līdz galam nepatīk.

Selektīvās kosmētikas korektorus man ir nedaudz bail pirkt, jo atzīsim, tie nav lēti un bez kārtīgas vismaz dažu dienas testēšanas es nevaru būt droša, ka nebūšu izšķiedusi savu naudu veltīgi. Tāpēc devos pie MUFE stenda, zinot, ka esmu lietojusi agrāk grima skolā un slikti nebija.

Tātad MUFE piedāvā  dažādus konsīlerus, bet izcelšu tos, kas ir acu zonai.

 • HD Concealer – šķidrs konsīleris acu zonai. Labs, bet  likās nedaudz par biezu manai acu zonai un tādējādi rada iespēju sakrāties acu rieviņās.
 • Lift Concealer – korektors acu zonai ar liftinga efektu. Par šo tad arī nedaudz smalkāk tālāk pastāstīšu.

 

IMG_1880

IMG_1882

Man ir tonis nr. 3, kas lieliski der tādai sniegbaltītei kā man. Ir vēl gaišāks, bet tam, ja nemaldos, bija kaut kāds apakštonis, kas man īsti nederēja. Baidos sameloties kāds tieši, jo neatceros, vai uz dzelteno vai rozā pusi. Bet īsāk sakot – nr. 3 derēs gaišām meitenēm.

Iepakojums ir ērts, ar higiēnisku šņukuru, no kura var ērti izspiest tieši tik daudz produkta, cik vajag – man nekādu problēmu ar to nav.

Liftinga efekts izpaužas tādējādi, ka konsistence ir šķidrāka, nav tik bieza, un samazina iespēju sakrāties krunciņās un izcelt tās. Kas tiešām dzīvē arī darbojas – konsīleris ļoti minimāli “iesēžas” rieviņās, kas ir liels plus no manas puses.

augšpusē neizpludināts, apakšā izpludināts (ja varat saskatīt)

augšpusē neizpludināts, apakšā izpludināts (ja varat saskatīt)

Man ir izteikti tumši loki, tāpēc ir nepieciešama samērā pamatīga maskēšana. Un šajā aspektā neesmu līdz galam apmierināta, jo korektors nomaskē, bet varbūt ne tik daudz, cik man gribētos. Bet te atkal ir tā dilemma – ja tas būtu maskējošāks, tad būtu arī biezāks un līdz ar to sakrātos mazajās rieviņās.

Bet vēl kā plusu varu minēt produkta ekonomiskumu – lietoju jau vairāk kā 1, 5 mēnešus un patēriņš ir minimāls.

Kopumā varu teikt – ja jums nav ļoti tumšu loku, tad produkts būs lielisks – turas uz sejas visu dienu, ekonomisks, nav “krītaina” efekta, acu zonu tas padarīs svaigāku, gaišāku. Fotogrāfijās izskatās labi un arī nav pamanāms. Ja jums tomēr ir izteikti loki, tad pastāv iespēja, ka var gribēties kaut ko nedaudz vairāk maskējošu.

Šoreiz bildes atsevišķi ar produktu uz sejas nebūs, bet manā iepriekšējā rakstā “Vasaras krāsu kokteilis” esmu izmantojusi tieši šo korektoru – varat aplūkot. 🙂

 

Vai esat lietojuši MUFE konsīlerus – kādas domas, pieredze? Un, ja jums ir līdzīgas prasības kā man – lai nesakrājas rieviņās un nomaskē izteiktus tumšos loks – ko varat ieteikt?

 

Līdz nākamajam rakstam! 🙂

Arta

 

 

2 Komentāri

 1. Troya

  Ir bijis man šis konsīleris. Ļoti patika, beidzies pavisam nesen. Bet pagaidām to pirkt neplānoju vēlreiz. Ir jāizmanto to, kas vēl ir :).
  #1 ir gaišāks tonis ar rozā apakštoni, ja pirkšu vēl, sev ņemšu to.

  1. Arta

   jā, ja nav izteiktu tumšo loku, tad korektors ir lielisks. Un nevajag baidīties no tā “Lift” 😀

   paldies, ka pateici – es tiešām nespēju atcerēties, kāds tas apakštonis 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *