L’Occitane Ultra Matifying Toner – atsauksme

L’Occitane Ultra Matifying Toner – atsauksme

Sveikas!

Jūtu, ka ir pienācis laiks kādai atsauksmei – biju domājusi atstāt šo nākamajai nedēļai, bet man nākamnedēļ atvaļinājums un gribu samazināt datora lietošanu šajā laikā cik vien iespējams, tāpēc, ja neskaita EQUA giveaway uzvarētāja paziņošanu (pirmdien, 28.07.), vairāk rakstu jums atvaļinājuma periodā nesolu (bet kas zina – varbūt pārņems nepārvarama rakstītkāre).

Tad šoreiz pastāstīšu par L’Occitane Ultra Matifying Toner.

IMG_2092

Toniks ir ar citronu un angeliku. Angeliku latviski sauc par dižzirdzeni. Ražotājs sola, ka toniks balansēs un attīrīs ādu, matēs, un attīrīs poras. Īsti gan man nav skaidrs, ko īsti dižzirdzene dara tik labu sejas ādai, jo īsti neatradu neko tādu, kas liecinātu, ka tai ir kādas ārstnieciskas īpašības, bet lai nu tā būtu.

IMG_2095

Toniku iegādājos, jo iepriekšējais man bija tīrs šausmonis – alko tik daudz, ka acīs koda, tāpēc vēlējos kaut ko krietni maigāku un, ja godīgi, nebiju mēģinājusi neko no L’Occitane kas būtu domāts sejas ādai, tāpēc bija neliela interese.

IMG_2101

Izlasot aprakstu, toniks man likās ideāls vasaras produkts, jo vasarā es noteikti neatsakos no produktiem, kas nedaudz matē seju, ņemot vērā vēl faktu, ka manai ādai tiešām vislabāk palīdz tieši līdzekļi, kas kontrolē liekā sebuma izdalīšanos. Tas gan ir tieši vasarā – ziemā ir nedaudz cits stāsts.

Manas domas:

Pozitīvais: tonikam ir jauka, maiga un dabiska smarža, kas nav pārlieku uzbāzīga. Reizēm ir situācijas, kad nav spēka kārtīgai sejas attīrīšanai vakarā (zinu, zinu – tas ir slikti, bet es ne par to), tad esmu tīrījusi sejas ādu ar š0 – kosmētiku noņem visai pieklājīgi. Protams, acu zonai šo neizmantoju.

Un tagad par ne tik pozitīvo – ja nosakumā minēts “matējošs”, tad būtu tikai loģiski, ka seja izskatītos nedaudz matēta, bet nē – tas neko nematē. Ja toniku lieto uz sausas ādas, tad tas atstāj nedaudz lipīgu sajūtu, kas nepāriet kādu laiku. Esmu atklājusi, ka vislabāk šo ir lietot uzreiz pēc sejas mazgāšanas, kad āda ir nosusināta, bet nav pilnīgi sausa – tad gan nav nekādas lipīgas sajūtas. Pēc tam jau var likt krēmus vai ko vien sirds kāro. Un vēl kā negatīvais aspekts – toniks nav no pašiem lētākajiem.

Kopumā: Lai gan, ja noņem daļu ražotāja solījumus, tad toniks ir labs un atsvaidzinošs un lietošanā patīkams, esmu vīlusies, jo solīts tiek vairāk nekā pildīts. Ja nemaldos, tad bija arī nematējoša versija – iespējams, ja būtu ņēmusi to, tad nebūtu tik liela vilšanās.  Un vispār man liekas, ka šis ir toniks kā toniks – nekas īpašs un pa 18 eiro noteikti var atrast kaut ko labāku, ja ne divus vai trīs labākus 😀 Izlietošu, bet atkārtoti nepirkšu.

Iegādāties var Stockmann.

Vai esat lietojušas no L’Occitane kaut ko sejai?

Lai gan roku krēmi man ļoti patīk, šī bija vilšanās un tagad nedaudz bail vēl ko mēģināt, jo negribu vēlreiz izmest naudu par ko tādu, kas nesajūsmina.

 

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *