LookFantastic septembra skaistuma kastīte

LookFantastic septembra skaistuma kastīte

Sveikas!

Pirms kāda laika savā Facebook lapā ziņoju, ka LookFantastic septembrī ir izlaiduši savu pirmo skaisutma kastīti, kuru piegādā arī pie mums.

Ar lielu sajūsmu pasūtīju – kastīte tika izsūtīta 9. septembrī un es to saņēmu…šodien. 3. oktobrī. Teikšu godīgi, tas pamatīgi ir noplacinājis manu sajūsmu, jo interneta sen jau bija atklāts kastītes saturs, kas noteikti nav slikts – produkti ir labi un cienījamu zīmolu, bet kaut kā mana apetīte ir pārgājusi. Saprotu gan, ka vaina jau ir pastā, bet vienalga.

Bet atrādīšu jums bildēs, kas ir kastītē, ja nu kāda nav sekojusi šai beauty box padarīšanai līdzi. 🙂

 

IMG_3379

Pati kastīte glīta, no laba materiāla. Noteikti saglabāšu, lai ieliktu ko citu tajā.

IMG_3388

IMG_3389

IMG_3390

IMG_3393

St. Tropez paštonējošais līdzeklis. Es nelietoju paštonējošos līdzekļus, tāpēc esmu šaubīga par šo produktu, bet kas zina, varbūt tā ieptiksies, ka sākšu lietot šāda veida produktus. 😀

IMG_3406

Jurlique Herbal Recovery Advanced Serum – esmu tīri ieinteresēta pamēģināt, jo neko neesmu testējusi no Jurlique. Tiplums arī ir pietiekams, lai kārtīgi saprastu, vai patīk.

IMG_3426

Kerastase noteikti nav lēts zīmols un man šķiet forši, ka LookFantastic kastītē ir tik daudz labu zīmolu, bet man ar Kerastase nav diez ko labas attiecības, jo produkti nav nekas īpašs maniem matiem, ja skatās attiecība pret cenu. Nav slikti, bet sajūsmā arī neliek iespiegties. Un es šo konkrēto šampūnu esmu mēģinājusi – tikpat labs kā lētākie sugas brāļi. Izlietošu, bet neesmu sajūsmā.

IMG_3430

IMG_3437

Par Caudalie Divine Oil laikam esmu vislielākajā sajūsmā, jo jau sen gribēju pamēģināt. Esmu dzirdējusi daudz labu atsauksmju, tapēc ar prieku testēšu, kas un kā.

IMG_3442

IMG_3450

This Works Deep Sleep Pillow Spray – ui, šis manā skatījumā liekas bezjēdzīgs produkts – bet nu es pamēģināšu, lai gan bez spreja, kas palīdz aizmigt es tiešām būtu varējusi iztikt.

 

Kopumā – zīmoli labi un skaidri saprotams, ka nav iespējams izpatikt visiem – kādam patiks pilnīgi visi produkti, kādam nekas nepatiks. Manā gadījumā ir daži labi, bet daži.. nu tā. Pagaidām es vairāk nepasūtīšu, jo teorētiski biju pasūtījusi oktobra kastīti, bet tā kā radās problēmas ar manu karti, tad atteicu pasūtījumu + biju jau redzējusi saturu oktobrim un arī – daži labi produkti, bet daži, kas man nepatika.

Man laikam gribētos, lai kastītē būtu ari kosmētika, piemēram, kaut kas lūpam, acīm. Nu tā, lai ir dažādība.

Kā jums ši kastīte? Patika, nepatika? Ieinteresēja?

 

Arta

22 Komentāri

  1. Arta

   redz, atradām īsto cilvēku, kam viss patīk 🙂 par eļļu man liels prieks un galvenais, ka tiplums ari ir labs – nav nekādi pāris ml, no kuriem neko nevarētu saprast 😉

    1. Arta

     Nebija trīs lapiņu ar produktu aprakstiem? Sviests. Zini, es gribētu zināt vai tie bonusa noslēpumainie produkti tiek tiešām kādam, vai arī tā ir mārketinga pīle, jo nekur neesmu redzējusi, ka kāds tos būtu dabūjis. 

 1. Kristiāna

  Paldies par ierakstu! 🙂

  Gaidīju no kādas atsauksmi par šo, jo domāju, ka varbūt man vienīgajai kastīte aizkavējusies. Bet kā redzu – laikam visām 🙁 

  Tāpat kā Tu, arī es jau pasūtīju oktobra kastīti, bet ar šo visu, prieks drusku noplacis. Vienīgi par ko sapriecājos – lookfantastic.com redzēju, ka parādījies Shiseido. Tā kā man ļoti patīk šis tas no viņu produkcijas, klusa cerība, ka varbūt kādā kastītē kas parādīsies. Turu īkšķus 🙂  

  Protams, visā visumā jauki, ka nu atkal dāmas LV var skaistumkastītes pasūtīt. 

 2. Una

  Hihi, es atceros lasījusi, ka slikti, ka LV nevar dabūt nekādu kastīti.. tagad var dabūt un nav labi… (velku aiz kājas..) 😉 
  Man šis saturs patīk, vismazāk interesētu tieši tā eļļa, to jau esmu mēģinājusi. Patiesībā visvairāk gribētu pamēģināt to miega spreju, jo daži par to ir milzīgā sajūsmā (konkrēti šodienas  www.amodelrecommends.com blogā).

 3. Pingback: LookFantastic decembra skaistuma kastīte | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *