Atsauksme: RT Nic’s picks otu komplekts

Atsauksme: RT Nic’s picks otu komplekts

Sveiciens!

Manas ilgi un dikti gaidītās Real Techniques Nic’s Picks otas beidzot ir nokļuvušas manās roķelēs un jau esmu paspējusi tās izmēģināt, krāsojot gan sevi, gan citus. Tāpēc pastāstīšu arī jums vairāk par tām.

IMG_4143

Komplektā ir piecas otas. Visas ir ar skaistiem metāliskiem kātiem. Komplektā ir 3 pilnīgi jaunas, ekskluzīvas otas, kas ir pieejamas tikai šajā Nic’s picks otu izlasē.

IMG_4148

IMG_4160

IMG_4166

Sākšu ar pašu lielāko otu, kas ir komplektā un tā ir Duo-Fiber Face Brush.

blogam 57

Ota ir domāta pūderveida sejas produktu uzklāšanai un tā veido vieglu klājumu. Pati ota ir mīksta, bet sariņi nav diez ko biezi un samērā atstatus – angliski ir tads vārds “fluffy” – tieši šādi man to gribas raksturot. Skatījos interneta atsauksmes un lielākajai daļai šī ota ļoti iet pie sirds, bet es kaut kā galīgi nespēju ar to sadraudzēties. Man patīk nedaudz stingrākas otas, kas uzņem vairāk produkta. Piemēram, klājot pūderi ar šo, nesaprotu, kur tas paliek, jo uz manas sejas īsti nenonāk 😀 Tāpēc mana roka pēc šīs vismazāk stiepjas, bet pieļauju, ka tas ir ļoti individuāli, jo man vienkārši sejai pūderveida produktiem patīk cita veida otas. Pamēģināju ar šo arī uzklāt BB krēmu, bet arī man šķiet, ka ota tomēr ir par “šķidru”.

Nākamā ir Cheek Brush, kas ir pieejama tikai šajā komplektā.

blogam 56

Uh, kā man patīk šī ota – iemīlējos jau pēc pirmās lietošanas reizes – lieliska forma gan vaigu sārtumam, kan bronzerim un konturēšanai – mīksta, produktu uzņem tieši tik, cik vajag, perfekts izmērs – īsāk sakot, esmu sajūsmā.

Tālāk mums ir arī ekskluzīva, tikai šim komplektam izveidota Angled Shadow Brush.

blogam 59

Tieši šāda “griezuma” otiņa man nebija un tā ir samērā interesanta. Lieliska ota un ļoti ērta, lai ieklātu ēnas un iztušētu plakstiņu locījuma vietā. Mani pat pārsteidza, cik ērti un viegli tā ir lietojama tieši sim mērķim. Un paša plakstiņa ar to ēnas ir klāt neēti, bet tādam mērķim ta arī nav domāta.

Ceturtā otiņa ir Base Shadow Brush.

blogam 58

Šī ir viena no tām otām, kuras nevar būt par daudz krājumos, jo domāta acu ēnu klāšanai uz plakstiņa, tušēšanai. Ērta, mīksta – nekas pārsteidzošs vai unikāls, bet kārtīga ota, kura noder vienmēr.

Pati pēdējā arī ir ekskluzīva ota un tā ir Eyeliner Brush.

IMG_4241Lai gan tā ir īpaša tieši šajā komplektā, tomēr mani tā nepārsteidz, jo man šāda tipa otas ir jau vairākas un visas strādā vienlīdz labi. Ota ir domāta lainera uzklāšanai, ko ari paveic tīri labi, bet var izmantot arī ēnu klāšanai zem apakšējās skropstu līnijas, kā arī uzacu ietonēšanai – variācijas ir un katrs var atrast tai sev vislabāk piemēroto pielietojumu.

Te vēl visas otas salīdzināšanai.

blogam 510

Kopumā man komplekts ļoti patīk un, lai gan neesmu sajūsmā par lielo sejas otu, manuprāt, otas patiks gan tiem, kas ar RT ir pazīstami jau sen, gan tiem, kam RT otas vēl ir visai svešas vai vispār otu kolekcija ir maza – komplekts pamatvajadzībām ir pietiekami pilnvērtīgs, lai veidotu labu bāzi un ar to varētu izveidot skaistu grimu visai sejai.

Iegādāties var gan lookfantastic.com u.c. UK interneta veikalos, gan iherb.com. Cena ir līdz 38 eiro – atkarībā no tā, kur pasūta un, vai noķer kādu atlaidi.  Man pašai paveicās un ieguvu to par aptuveni 20 eiro Iherb.com atlaižu laikā.

Kā jums patīk RT otas un ko domājat par šīm?

Arta

4 Komentāri

  1. Pingback: No kolekcijas: manas mīļākās otas ikdienā | Arta's place

  2. Pingback: Atsauksme: Real Techniques Bold Metals 201 Pointed Crease ota | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *